Tarashe Telegram
سر خط خبرها

استیو وزنیاک: در آینده انسان ها تبدیل به حیوانات خانگی ربات ها خواهند شد 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۶ تير ۱۳۹۴ - 09:27 بازدید : 1041 بار
استیو وزنیاک: در آینده انسان ها تبدیل به حیوانات خانگی ربات ها خواهند شد

استیو وزنیاک از بنیانگذاران شرکت اپل چندی قبل در مصاحبه ای اعلام کرد که گسترش بی حد و مرز هوش مصنوعی باعث خواهد شد که هوش کند انسانی در برابر آن ناتوان باشد و ربات های هوشمند در آینده از انسان ها همانند حیوانات خانگی نگهداری خواهند کرد. وی همچنین در کنفرانس Freescale2015 با تاکید مجددا بر گفته های پیشین خود اعلام کرد با گسترش اینترنت اشیاء و دسترسی بسیاری از ربات ها به اینترنت باعث خواهد شد این موجودات هوشمند و دارای احساس به صاحبان خود وابسته شوند و از آنها مانند یک حیوان خانگی مواظبت نمایند. این موضوع نه به منزله کنترل انسان ها به وسیله ی ربات ها بلکه خدمت گذاری ربات ها به انسان ها در آینده نه چندان دور را نوید می دهد.

در این مراسم استیو وزنیاک دوست داشتنی در مورد اپل، عصر جدید اینترنت و همچنین ایده های نو نیز سخن گفته است. وی که نظر مساعدی در مورد ساعت هوشمند اپل نداشت حال مشخص شده است که یک نسخه طلایی از این ساعت هوشمند را سفارش داده است و منتظر دریافت آن است. استیو همچنین نسخه طلایی این ساعت را بهترین گزینه ممکن در زمینه ساعت های هوشمند دانسته است و در زمینه خودروهای هوشمند بدون راننده نیز معتقد بوده است که شرکت اپل در آینده این صنعت و توسعه این تکنولوژی باید سهمی از بازار داشته باشد.

منبع mashable
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.