Tarashe Telegram
سر خط خبرها

بخش Explore اینستاگرام در نسخه جدید تغییر کرد 0

نویسنده : سیمین یوسف زاده تاریخ : ۴ تير ۱۳۹۴ - 19:30 بازدید : 1036 بار
بخش Explore اینستاگرام در نسخه جدید تغییر کرد

شرکت اینستاگرام به منظور پوشش خبری رویدادهای مهم دنیا در بخش Explore خود تغییراتی اعمال کرده است و از این پس سیستم به صورت خودکار تصاویر تگ شده نزدیک به رویدادهای خبری دنیا نمایش خواهد داد. البته این سرویس در حال حاضر فقط برای کاربران آمریکایی در دسترس خواهد بود و بزودی برای کاربران سایر نقاط جهان نیز فعال خواهد شد.

نسخه جدید (نسخه هفتم) از اینستاگرام برای پلتفرم های iOS و اندروید شامل تغییرات گسترده ای در بخش جستجو نیز می باشد و بدین ترتیب اینستاگرام به جای نمایش چندین عکس، تگ های پر استفاده را نمایش داده و شما می توانید با انتخاب هر یک از تگ ها، تصاویر مربوط به آن را مشاهده کنید. همچنین بخش جدیدی نیز در قسمت جستجو جهت نمایش مکان های محبوب و بحث شده اضافه شده است.

گفتنی است با افزوده شدن این امکانات بخش کاوش یا همان Explore اینستاگرام بسیار پربارتر خواهد بود بسیار کاربردی تر و پربارتر خواهد شد و حالت قدیمی این بخش نیز در انتها و پس از نمایش تگ های داغ و مهم نمایش داده خواهد شد. گفتنی است اضافه شدن این سرویس خبری در پی خرید شرکت Periscope از سوی اینستاگرام ممکن شده است. این شرکت تجربه بالایی در پوشش خبری آنی دارد و حال اینستاگرام نیز با بیش از 300 میلیون کاربر در سراسر جهان و 70 میلیون تصویر جدیدی که روزانه بر روی آن بارگزاری می شود قادر خواهد بود سرویس پوشش خبری ارائه دهد.

instagram-7-explore.jpg

منبع theverge
نویسنده
تصویر Simin

سیمین یوسف زاده هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی و علاقمند به مباحث نو. در کنار مطالعه کتب درسی انگلیسی یکی از سرگرمی های اصلیم بررسی روزانه سایت های خبری در زمینه فناوری اطلاعات و کامپیوتر هست.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.