Tarashe Telegram
سر خط خبرها

یک گوشی iPhone 6 در هند منفجر شد ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۴ تير ۱۳۹۴ - 17:55 بازدید : 3377 بار
یک گوشی iPhone 6 در هند منفجر شد !

آقای Kishan Yadav دو روز پس از خرید یک دستگاه آیفون 6 خاکستری 64 گیگابایت روز حادثه در ماشین خود در حال حرکت بود که احساس می کند از آیفون او جرقه های آتش بیرون میزند. او وقتی آیفون خود را برمیدارد با بدنه به شدت داغ آن مواجه می شود بنابراین گوشی را مانند یک نارنجک دستی از پنجره خودرو به بیرون پرتاب می کند و گوشی به محض برخورد با زمین منفجر می شود.

حال آقای Kishan Yadav که 943 دلار بابت آیفون دو روزه خود پول بی زبان پرداخت کرده بود گوشی داغون شده خودش را به مغازه ای که از آن خرید کرده بود باز میگرداند و جریان را تعریف می کند اما صاحب فروشگاه اعلام می کند که او باید گوشی خود را به مرکز اپل ببرد. آقای Kishan Yadav در مراجعه به مرکز رسمی اپل نیز به نتیجه ای نمی رسد و مرکز پشتیبانی اپل نیز مسئولیت دریافت و اعطای یک آیفون 6 منفجر شده را برعهده نمی گیرد در حالی که بر اساس شرایط گارانتی این گوشی باید تعویض می شد. بنابراین آقای Kishan Yadav از شرکت اپل شکایت می کند و خبر به رسانه ها کشیده می شود. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم شرکت اپل چه عکس العملی در مورد این حادثه از خود نشان خواهد داد. تصویری از گوشی منفجر شده را می توانید در ادامه مشاهده کنید ...

iphone-6-explodes-2.jpg

iphone-6-explodes-3.jpg

منبع PhoneArena
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.