Tarashe Telegram
سر خط خبرها

استقبال بی نظیر از نمایشگاه E3 امسال 0

نویسنده : پویا رضایی تاریخ : ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - 15:19 بازدید : 681 بار
استقبال بی نظیر از نمایشگاه E3 امسال

نمایشگاه E3 که یکی از برترین نمایشگاه های رونمایی از آخرین دست آوردهای صنعت بازی سازی و گیمینگ به شمار می رود همه ساله با سیل عظیم بازدیدکنندگان همراه می شود اما این روند امسال به اوج خود رسید و نمایشگاه E3 امسال میزبان بیش از 70 هزار بازدیدکننده بوده است. همچنین پخش زنده رویدادهای این نمایشگاه از سوی Twitch نیز در اوج بارگذاری ها شاهد تماشای 500 هزار نفر به صورت آنلاین به ویدیوهای این وب سایت بوده است. در نمایشگاه E3 امسال 274 غرفه فعال بوده اند که نسبت به سال گذشته رشد 187 غرفه ای داشته است !

نمایشگاه E3 در سال 2005 نیز حدود 70 هزار بازدیدکننده داشته است اما این میزان در سال 2006 به 60 هزار و در سال 2007 به عدد نا امیدکننده 10 هزار رسید و سال 2008 با 5 هزار بازدیدکننده سوت و کور ترین سال نمایشگاه E3 در دهه گذشته به شمار می رود. اما پس از سال 2008 این نمایشگاه مجددا با استقبال روبرو شد و سال به سال بر تعداد بازدیدکنندگان آن افزوده شد و امسال دوباره شاهد حضور 70 هزار نفری بازدیدکنندگان هستیم.

منبع tweaktown
نویسنده
تصویر Pouya

پویا رضایی هستم. عاشق پر و پا قرص گیم های ویدیویی. یک PS4 باز تمام عیار ! سعی میکنم همه بازی هایی که منتشر می شوند رو تا حد امکان بازی کنم و روزانه خبرهای مربوط به بازی ها رو از سایت های مختلف پیگیری می کنم. عاشق سری بازی های Hitman هستم.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.