Tarashe Telegram
سر خط خبرها

جستجوهای Bing امن تر می شود 0

نویسنده : سیمین یوسف زاده تاریخ : ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - 16:03 بازدید : 484 بار
جستجوهای Bing امن تر می شود

شرکت مایکروسافت در وبلاگ رسمی موتور جستجوی بینگ از امن شدن پروتکل جستجوها با آغاز فصل تابستان خبر داد. موتورهای جستجوگر همچون گوگل و یاهو به صورت پیش فرض از پروتکل امن (HTTPS) برای نمایش صفحات نتایج جستجو بهره می برند اما شرکت مایکروسافت بر روی موتور جستجوی بینگ امکان استفاده از پروتکل امن را به صورت گزینه ای انتخابی برای کاربران فعال کرده بود که گویا تصمیم دارد از تابستان امسال کلیه نتایج جستجوها را تحت بستر امن (HTTPS) ارائه نماید.

بر اساس گزارش مایکروسافت این تغییر پروتکل باعث خواهد شد تا تغییراتی در نمایش کلیدواژه های جستجو شده و همچنین تبلیغات کلیک شده توسط کاربران در پنل Bing Webmasters و Bing Advertise صورت گیرد و از این پس شرکت مایکروسافت تنها اطلاعاتی را در دسترس مدیران وب سایت ها و شرکت های تبلیغاتی همکار بینگ قرار خواهد داد که حریم خصوصی کاربران این موتور جستجوگر را به خطر نیندازد.

بر اساس آخرین آمار رسمی ارائه شده موتور جستجوگر بینگ با شیبی آهسته و پیوسته در حال تصاحب بازار جستجوهای اینترنتی است و هم اکنون بیش از 20% این بازار را در کشور آمریکا در اختیار دارد.

منبع Bing
نویسنده
تصویر Simin

سیمین یوسف زاده هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی و علاقمند به مباحث نو. در کنار مطالعه کتب درسی انگلیسی یکی از سرگرمی های اصلیم بررسی روزانه سایت های خبری در زمینه فناوری اطلاعات و کامپیوتر هست.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.