Tarashe Telegram
سر خط خبرها

سهام HTC در سراشیبی سقوط بی سابقه 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - 23:27 بازدید : 647 بار
سهام HTC در سراشیبی سقوط بی سابقه

شرکت تایوانی اچ.تی.سی که با عرضه پرچم دارهایی همچون HTC One M7 و HTC One M8 مورد توجه همگان قرار گرفته بود و روزهای خوبی از لحاظ فروش سپری می کرد متاسفانه در عرضه پرجمدار جدید خود موسوم به HTC One M9 با شکست بی سابقه ای مواجه شده است و حتی عرضه نسخه پلاس از این پرچمدار نیز کمکی به این شرکت تایوانی نکرده است.

بر اساس آمار منتشر شده ارزش سهام HTC در بورس کشور تایوان دیروز افت 9.9 درصدی را شاهد بود که این کاهش بیشتری ضریب کاهش سهام این شرکت در چند ماه گذشته به حساب می آید و با این افت 9.9 درصدی اکنون ارزش سهام این شرکت گوشی سازی تایوانی ۸۳.۶۰ دلار تایوان رسید که از سال 2005 تا کنون کمترین میزان سهام برای آن محسوب می شود.

با آنکه شرکت HTC جدیدا چند گوشی هوشمند دیگر همچون HTC One Me را برای کسب محبوبیت در بازارهای کشورهای آسیایی مخصوصا چین را با مشخصات سخت افزاری قدرتمندی عرضه کرده است اما جزمین لو، تحلیلگر موسسه مورگان استنلی معتقد است که روزهای بدتر از این نیز در انتظار HTC است و اگر سیاست کلی این شرکت تغییراتی به خود نبیند شاید HTC با ورشکستی مواجه شود.

htc-stock-drop.jpg

منبع GSMArena
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.