Tarashe Telegram
سر خط خبرها

از ظاهر جدید وب سایت اینستاگرام رونمایی شد 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - 17:30 بازدید : 944 بار
از ظاهر جدید وب سایت اینستاگرام رونمایی شد

مجموعه اینستاگرام به عنوان بزرگترین جامعه مجازی اشتراک تصویر و ویدیو که عمده فعالیت کاربران بر روی آن از طریق اپلیکیشن های موبایلی صورت میگیرد امروز از نسخه جدید دسکتاپ خود رونمایی کرد که شامل تغییرات گسترده و جالبی است. از جمله تغییرات عمده در طراحی جدید علاوه بر تغییراتی در رنگ بندی و ... می توان به نمایش بزرگتر تصاویر به دلیل تبدیل ستون نمایش تصاویر از پنج ستون به سه ستون و همچنین تغییراتی در نحوه نمایش کاور کاربران اشاره کرد.

در نگاه اول شاید طرح جدید این وب سایت شما را یاد وب سایت VSCO بی اندازد اما به نظر طراحان مجموعه اینستاگرام مشکلی از این نظر ندارند و طراحی وب سایت با شکل و شمایل جدید از سوی مدیران و مسئولین این شرکت تایید شده است. در نسخه جدید دسکتاپ همچنین تغییراتی در نحوه نمایش صفحات هشتگ ها و ... نیز مشاهده می شود. طرح جدید اینستاگرام در حال حاضر برای برخی از کاربران تغییر کرده است و به تدریج برای کلیه کاربران در کلیه کشورها اعمال خواهد شد. چند نمونه از صفحات با طرح جدید اینستاگرام را می توانید در ادامه مشاهده کنید ...

instagram-new-design-1.jpg

منبع theverge
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.