Tarashe Telegram
سر خط خبرها

تاریخ عرضه iPhone 6s فاش شد ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - 19:00 بازدید : 2039 بار
تاریخ عرضه iPhone 6s فاش شد !

گوشی آیفون جزو معدود گوشی های هوشمندی است که همواره شایعات فراوانی پیرامون امکانات جدید، شکل ظاهری و همچنین زمان عرضه آن در سایت های خبری منتشر می گردد. بر اساس اخیرا شایعات منتشر شده از سوی وب سایت های خبری گویا یکی از کارمندان اپراتور معروف Vodafone طی ایمیلی به وب سایت Mobile News زمان دقیق عرضه آیفون جدید را که احتمال می رود 6s و 6s پلاس نام گیرد را 25 سپتامبر اعلام کرده است و با توجه به ارسال زود هنگام سفارشات پیش ثبت نام شده احتمالا سری اول ارسال های آیفون جدید به یک هفته زودتر از تاریخ 25 سپتامبر و حوالی 18 سپتامبر (18 شهریور)  مربوط خواهد شد.

نمی توان به طور قطع تاریخ 25 سپتامبر را زمان دقیق عرضه آیفون جدید به بازار قلمداد کرد اما در ماه May سال گذشته نیز اپراتور آلمانی Deutsche Telekom زمان عرضه گوشی آیفون 6 را 19 سپتامبر اعلام کرده بود که دقیق از آب در آمد. با توجه به زمان زیادی که تا معرفی رسمی آیفون جدید باقی است باید منتظر خبرهای جدید بیشتری در این باره از سوی سایت های خبری مختلف باشیم.

منبع redmondpie
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.