Tarashe Telegram
سر خط خبرها

2 امکان جدید مرورگر مایکروسافت Edge مشخص شد 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - 09:00 بازدید : 856 بار
2 امکان جدید مرورگر مایکروسافت Edge مشخص شد

با انتشار بیلد جدیدی از ویندوز 10 در سطح اینترنت با نام Windows 10 Build 10134 علاوه بر تغییراتی که در خود ویندوز صورت گرفته است تغییراتی نیز در مرورگر جدید مایکروسافت یعنی Microsoft Edge شاهد هستیم. بر اساس خبرهای منتشر شده امکانات جدیدی از قبیل اضافه شدن دکمه Home و همچنین نوار Favorites به زیر نوار ابزار در کنار امکان Import نمودن Bookmarkها از سایر مرورگرها به مرورگر جدید مایکروسافت از امکانات اضافه شده به ویرایش جدید این مرورگر می باشد.

با آنکه شاید کلیه این امکانات چند امکان ساده و پیش و پا افتاده برای کاربران مرورگرهای دیگری همچون فایرفاکس و کروم باشد و سال هاست که از این امکانات بهره مند می باشند اما گام های آهسته و پیوسته مایکروسافت در جهت تکمیل نمودن ویندوز 10 و همچنین مجموعه ابزار همراه آن مخصوصا مرورگر اج که به نوعی تلاش جدی مایکروسافت برای بازگشت به گوی رقابت با سایر مرورگرهای اینترنتی محسوب می شود بسیار کارا و مفید به نظر می رسد و باید منتظر ماند و دید 7 مرداد شاهد ویندوز 10 نهایی با چه امکانات و مشخصاتی خواهیم بود.

منبع thewindowsclub
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.