Tarashe Telegram
سر خط خبرها

با گجت Thync به آرامش ذهنی برسید ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ - 21:00 بازدید : 964 بار
با گجت Thync به آرامش ذهنی برسید !

این روزها استرس های ناشی از شلوغی، تحمل فشارهای عصبی کاری و درسی و مشغله های روزمه بسیار باعث شده است تا وقتی در پایان یک روز کاری به منزل باز می گردید با یک نابسامانی ذهنی و خستگی وصف ناپذیری روبرو شوید. اما برای رفع این خستگی ها و نابسامانی های ذهنی می توان راه حل های مختلفی ارائه داد از جمله می توان با خوردن یک دم کرده گیاهی آرام بخش به آرامشی نسبی رسید و یا کمی خواب و یا یک دوش آب ولرم می تواند تا حد زیادی از خستگی های ذهنی شما بکاهد اما در این زمینه تکنولوژی نیز قدم جلو نهاده است و اکنون شرکت Thync با عرضه یک گجت پوشیدنی که بر شقیقه سر فرد نصب می شود و به وسیله ی اپلیکیشن موبایلی کنترل می شود آرامشی وصف نشدنی به فرد مورد نظر اعطا می کند !

نحوه کار این گجت به این گونه هست که پس از نصب گجت بر روی شقیقه خود زمانی ما بین 10 دقیقه تا یک ساعت را برای کار دستگاه تنظیم می کنید و سپس با تنظیم میزان پالسی که دستگاه باید به بخش عصبی مغز شما وارد آورد دستگاه را فعال کرده و در مدت زمان کوتاهی به آرامشی جالب دست پیدا می کنید ! این گجت جالب که اپلیکیشن موبایلی آن فعلا برای گوشی های با سیستم عامل iOS عرضه شده است 299 دلار ناقابل قیمت دارد و شرکت سازنده آن قول عرضه نسخه اندرویدی آن را نیز تا پایان سال 2015 داده است.

همچنین شرکت Thync با آزمایش های مختلف و تست های پزشکی گوناگون هرگونه اثر سوء به دلیل استفاده از این گجت را منتفی دانسته است و کاربر پس از استفاده از آن هیچگونه خماری را بی حسی در مغز خود حس نمی کند. برای مشاهده تصاویر بیشتر از این گجت بی نظیر در ادامه با تراشه همراه باشید ...

thync-hands-on-again-2.jpg

thync-hands-on-again-3.jpg

thync-hands-on-again-4.jpg

thync-hands-on-again-7.jpg

thync-hands-on-again-9.jpg

منبع Engadget
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.