Tarashe Telegram
سر خط خبرها

سامسونگ بیش از 6 میلیون Galaxy S6 در 20 روز اول عرضه فروخته است ! 0

نویسنده : سیمین یوسف زاده تاریخ : ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ - 17:00 بازدید : 847 بار
سامسونگ بیش از 6 میلیون Galaxy S6 در 20 روز اول عرضه فروخته است !

موسسه تحقیقاتی Counterpoint با ارائه آماری از فروش 20 روزه ی شرکت سامسونگ اعلام کرده است که این شرکت موفق شده است در 20 روز نخست عرضه دو پرچمدار جدید خود با نام های Samsung Galaxy S6 و Samsung Galaxy S6 Edge توانسته است بیش از 6 میلیون دستگاه پرچمدار بفروشد ! این آمار که تنها به بازه 10 تا 30 آوریل اشاره دارد همچنین میزان استقبال خریداران از مدل Edge را بیشتر مدل تخت آن یعنی S6 دانسته است.

شرکت سامسونگ که با عرضه گوشی های با کیفیت پایین و ظاهر تکراری در سال پیش دچار بحران شدیدی در زمینه فروش و بازیابی گوشی های هوشمند خود مواجه بود و مدل Galaxy S5 آن با استقبال چندان مناسبی همراه نبوده است امسال سعی کرده است با تغییر رویه تولیدات خود مخصوصا در سری پرچمدارانش بازار از دست رفته خود را بازپس گیرد. با تمامی این تلاش ها سامسونگ همچنان با افت 7.3 درصدی ارزش سهام خود در ماه May روبرو بوده است که نشان از بی اعتمادی سهام داران سامسونگ دارد و سامسونگ باید با استراتژی های نوآورانه تری سعی در جلب بازار نماید.

موسسه تحقیقاتی Counterpoint همچنبن پبش بینی کرده است که ممکن است سامسونگ گلکسی اس 6 در مجموع بیش از 50 میلیون دستگاه فروش داشته باشد و با این تعداد فروش بتواند خود را به رقیب اصلی اش یعنی اپل و سری آیفون 6 و آیفون 6 پلاس نزدیکتر نماید.

منبع Reuters
نویسنده
تصویر Simin

سیمین یوسف زاده هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی و علاقمند به مباحث نو. در کنار مطالعه کتب درسی انگلیسی یکی از سرگرمی های اصلیم بررسی روزانه سایت های خبری در زمینه فناوری اطلاعات و کامپیوتر هست.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.