Tarashe Telegram
سر خط خبرها

شرکت اینتل زیاد به آینده ویندوز 10 خوش بین نیست 0

نویسنده : سیمین یوسف زاده تاریخ : ۶ خرداد ۱۳۹۴ - 11:00 بازدید : 635 بار
شرکت اینتل زیاد به آینده ویندوز 10 خوش بین نیست

اگر ویندوز XP را یک ویندوز بسیار موفق در نظر بگیریم، در مقابل ویندوز ویستا یک ویندوز شکست خورده بود و پس از آن ویندوز 7 توانست جایگاه مایکروسافت را مجددا بهبود بخشد و اینبار عرضه ویندوز 8 و حتی بروزرسان 8.1 آن به مانند ویندوز ویستا یک شکست بزرگ برای مایکروسافت به شمار آمد و نتوانست آنطور که باید در دل کاربران خود جایی باز کند و حال اگر با این روند پیش رویم انتظار می رود ویندوز 10 یک ویندوز تمام عیار و همه فن حریف از آن درآید و نسخه های پیش نمایش ارائه شده از این ویندوز و همچنین بهینه سازی های انجام شده بر روی آن احتمال موفقیت این ویندوز را بسیار بالا برده است اما در این مدیرعامل شرکت در نشستی که با سهام داران این شرکت داشته است اعلام کرده است که علیرغم مثبت جلوه داده شدن ویندوز 10 او هنوز به آینده ویندوز 10 و احتمال ایجاد تغییرات گسترده در بازار کامپیوترهای رومیزی خوش بین نیست.

البته چنین پیشگویی هایی تنها از سوی آقای Brian Krzanich اعلام شده است و نمیتوان به واقع گفت که آیا آینده کامپیوترهای رومیزی در حال افول از بین رفتن است یا میتوان روزهای خوبی را برای بازار کامپیوتر در نظر گرفت.

منبع ubergizmo
نویسنده
تصویر Simin

سیمین یوسف زاده هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی و علاقمند به مباحث نو. در کنار مطالعه کتب درسی انگلیسی یکی از سرگرمی های اصلیم بررسی روزانه سایت های خبری در زمینه فناوری اطلاعات و کامپیوتر هست.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.