Tarashe Telegram
سر خط خبرها

سازنده چیپست A10 گوشی جدید اپل کدام شرکت خواهد بود ؟ 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۵ خرداد ۱۳۹۴ - 09:00 بازدید : 960 بار
سازنده چیپست A10 گوشی جدید اپل کدام شرکت خواهد بود ؟

شرکت TSMC که سابقه درخشانی در زمینه همکاری با شرکت اپل به منظور تولید چیپست های مورد نیاز این شرکت دارد گویا امسال شانسی برای همکاری با شرکت اپل ندارد و ممکن است شرکت اپل مجددا ساخت چیپست جدید خود با نام A10 را به شرکت سامسونگ بسپارد شرکتی که توانسته است با تولید چیپست های 14 نانومتری مجددا در دل شرکت عظیم اپل جا خوش کند. اما TSMC نیز به این راحتی ها دست بردار ماجرا نیست و طبق برنامه های ارائه شده از سوی آن می توان دریافت که شرکت TSMC در حال فعالیت بر روی ساخت چیپست های 10 نانومتری است و اگر عملیات طراحی، ساخت و تست این چیپست ها با موفقیت انجام گیرد این شرکت مجددا به عنوان یکی از گزینه های اصلی اپل برای ساخت چیپست دستگاه های محبوبش بدل خواهد شد.

همچنین خبرهایی بیشتری از TSMC به گوش می رسد که احتمال عرضه چیپست های 7 نانومتری در سال 2017 توسط این شرکت را قوت می بخشد ! باید منتظر بمانیم و ببینیم شرکت اپل به عنوان برند شماره یک فروش گوشی های هوشمند جهان این بار کدام شرکت را برای تولید چیپست A10 خود انتخاب خواهد کرد.

منبع gforgames
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.