Tarashe Telegram
سر خط خبرها

نکسوس های جدید مجهز به اندروید M ضمانت دریافت آپدیت دریافت می کنند 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۴ خرداد ۱۳۹۴ - 09:00 بازدید : 1047 بار
نکسوس های جدید مجهز به اندروید M ضمانت دریافت آپدیت دریافت می کنند

تنها دو هفته تا شروع کنفرانس سالانه Google I/O زمان باقی است و این روزها بازار شایعات در مورد اتفاقاتی که بناست در این کنفرانس رخ دهد بسیار زیاد است. در جدیدترین خبرهای منتشر شده از سوی وب سایت Courtesy Of Android Police اعلام شده است که شرکت گوگل در این کنفرانس از ارائه ضمانت برای دریافت آپدیت های جدید گوشی های نکسوس سخن خواهد گفت. ضمانتی که طبق آن گوگل به خریداران گوشی های نکسوس اطمینان خواهد داد که به مدت 24 ماه جدیدترین آپدیت های سیستم عامل اندروید را دریافت خواهند کرد و به مدت 36 ماه نیز از دریافت آخرین بروزرسانی های امنیتی اندروید بهره مند خواهند بود. جالب است بدانید خبر دیگری نیز در این رابطه منتشر شده است که از ارائه بروزرسانی های امنیتی تا 42 ماه برای کاربرانی که اقدام به خرید مستقیم از فروشگاه Google Play دارند حکایت می کند.

به هرحال این ارائه ضمانت را میتوان به عنوان یک شیوه تبلیغاتی از سوی گوگل در نظر گرفت تا کاربران با اشتیاق بیشتری از گوشی های اختصاصی گوگل موسوم به نکسوس استقبال کنند.

همچنین ذکر شده است که گوشی های قدیمی نکسوس همچون نکسوس 4، 10 و 7 نیز تا پایان سال 2015 از بروزرسانی های امنیتی اندروید بهره مند خواهند بود. باید منتظر ماند و دید گوگل چه برنامه هایی برای کنفرانس امسال خود دارد.

منبع digitaltrends
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.