Tarashe Telegram
سر خط خبرها

مکالمه صوتی واتس اپ به نسخه ویندوزفون اضافه می شود 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱۷ فروردين ۱۳۹۴ - 17:39 بازدید : 1030 بار
مکالمه صوتی واتس اپ به نسخه ویندوزفون اضافه می شود

پیغام رسان محبوب و فراگیر Whatsapp که هم اکنون تحت مالکیت فیسبوک قرار دارد به عنوان یکی از پرکاربرترین شبکه های پیام رسان موبایلی مطرح است و جامعه آماری بیش از 700 میلیونی از کاربران تاییدی بر این ادعاست. اما شرکت واتس اپ به منظور رقابت شدیدتر با سایر برنامه های پیام رسان موبایلی همچون وایبر در اقدامی امکان مکالمه صوتی را به نسخه اندروید خود افزوده است و کاربران سیستم عامل iOS نیز در انتظار اتمام روزشمار دو هفته ای برای عرضه نسخه مجهز به امکان مکالمه صوتی برای پلتفرم خود هستند، اما در این میان سیستم عامل تازه نفس ویندزفون نیز کاربران مختص خود را دارند که انتظار دارند امکان مکالمه صوتی از طریق واتس اپ برای آنها نیز در دسترس باشد. گفتنی است نتیجه پیگیری های انجام شده باعث شده است تا این شرکت قول عرضه نسخه جدید با امکان مکالمه صوتی را برای ویندوزفون نیز بدهد.

اما هنوز هیچ زمانبندی دقیقی برای زمان عرضه این نسخه از سوی شرکت واتس اپ اعلام نشده است و باید دید آیا کاربران ویندوزفون نیز دو هفته پس از عرضه نسخه iOS به مراد دل خود خواهند رسید یا خیر !

منبع phonearena
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.