Tarashe Telegram
سر خط خبرها

Dropbox به جنگ Google Docs می رود 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱۷ فروردين ۱۳۹۴ - 14:00 بازدید : 852 بار
Dropbox به جنگ Google Docs می رود

شرکت Dropbox به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات ذخیره سازی فایل به صورت کلود (ابری) در نظر دارد به منظور رقابت شدیدتر با Evernote و Google Docs امکانات ایجاد و ویرایش اسناد اداری به صورت تکی و گروهی را به خدمات خود اضافه نماید.

گفتنی است امکان ایجاد، ویرایش و نمایش اسناد اداری همچون فایل های متنی آن هم به صورت گروهی و با استفاده از فضای ذخیره سازی ابری گوگل موسوم به Google Drive به عنوان یکی از برترین ابزار رایگان ارائه شده از سوی گوگل برای کاربران بخصوص در محیط های اداری مطرح است و حال شرکت Dropbox در نظر دارد برای رقابت هرچه بیشتر با گوگل و سایر رقبا طی پروژه ای با نام Composer خدمات اداری و آفیس را به مجموعه خدمات رایگان خود بی افزاید.

همچنین قابل ذکر است که این خدمات به صورت یکپارچه بوده و با To-Do-List و همچنین اطلاعات تقویم و Notes کاربران بر روی بستر دراپ باکس در ارتباط خواهد بود. نسخه اولیه و آزمایشی این امکانات نیز در اختیار تعدادی از کاربران خواهد بود تا پس از رفع باگ ها و مشکلات احتمالی به صورت همگانی ارائه گردد.

منبع mashable
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.