Tarashe Telegram
سر خط خبرها

حالا اپ استور ویندوز بیش از 200هزار برنامه دارد ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - 14:58 بازدید : 677 بار
حالا اپ استور ویندوز بیش از 200هزار برنامه دارد !

همانطور که میدانید تعداد برنامه های کاربردی در دسترس برای یک پلتفرم از جمله عوامل موفققیت آن پلتفورم می باشد. در رتبه بندی اپ استورهای سه سیستم عامل موبایلی محبوب باید گفت هم اکنون فروشگاه اپل در صدر بوده و اندروید و ویندوزفون پس از آن در رده های دوم و سوم قرار دارند اما جالب است بدانید شرکت مایکروسافت با تشویق برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایلی سعی دارد تغییراتی در این رده بندی دهد. به گونه ای که این شرکت تعداد برنامه های ویندوزفون موجود بر روی فروشگاه خود را در ژانویه سال 2013 حدود 40هزار برنامه اعلام کرده بود و این رقم در ژانویه همان سال به رقم 100هزار برنامه افزایش یافت و در مارس 2014 مایکروسافت توانست پذیرای 150هزار برنامه ویندوزفون بر روی فروشگاه خود باشد.

تنها در مدت یک سال از مارس 2014 تا مارس 2015 رقم 150هزار برنامه ویندوزفون توانسته است به عدد 200هزار برنامه برسد که در نوع خود بی نظیر است و این در حالی است که مایکروسافت با سیاست های یکپارچه سازی برنامه های کاربردی اش در پلتفرم های مختلفش هم اکنون 585هزار برنامه مشترک بین ویندوز دسکتاپ و ویندوزفون دارد.

در این باره شرکت مایکروسافت اعلام کرده است : "سعی ما بر این است که ویندوز استور تجربه ای عالی برای توسعه دهندگان و کاربران رقم زند. براساس درخواست و گزارش کاربران اخیرا تعدادی از برنامه های مخرب از ویندوز استور پاکسازی شده است. در حال حاضر 585هزار برنامه و بازی یکپارچه مبتنی بر ویندوز در فروشگاه موجود است و روزانه صدها عنوان به این رقم افزوده می شود."

منبع Winbeta
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.