Tarashe Telegram
سر خط خبرها

اندروید 5 آبنبات چوبی در حال نفوذ در بازار 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - 16:56 بازدید : 783 بار
اندروید 5 آبنبات چوبی در حال نفوذ در بازار

حدود شش ماه از زمان عرضه رسمی اندروید 5.0 با نام اندروید آبنبات چوبی می گذرد و در این مدت میزان نفوذ آن در میان دستگاه های اندروید به 3.3 درصد رسیده است. طبق آمار منتشر شده از سوی گوگل این میزان نفوذ با افزایش 1.7 درصدی نسب به ماه گذشته به عدد 3.3 رسیده است.

بر اساس این گزارش نسخه 4.1 با نام "جیلی بیلی" با نفوذ 42.6 درصدی همچنان در صدر پر استفاده ترین نسخه اندروید قرار دارد و پس از آن اندروید 4.4 با نام "کیت کت" با 40.9 درصد نفوذ در رده دوم قرار دارد. جالب است بدانید بر اساس همین آمار نسخه 2.3 با نام "نان زنجبیلی"، نسخه 4.0 با نام "ساندویچ بستنی" و نسخه 2.2 با نام تجاری "ماست بستنی" به ترتیب با نفوذ 6.9، 5.9 و 4 درصدی در رده های بعدی آمار نفوذ نسخه های اندروید بر روی دستگاه های اندرویدی قرار گرفته اند.

البته با ارائه اندروید 5.0 برای بسیاری از گوشی های پرچمدار و همچنین معرفی محصولات جدید در نمایشگاه MWC 2015 تغییراتی در میزان نفوذ آبنبات چوبی تازه وارد خواهد داد. در ادامه می توانید جدول و نمودار میزان نفوذ اندروید را مشاهده کنید.

android-numbers-march2015.jpg

منبع androidcentral
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.