Tarashe Telegram
سر خط خبرها

ویندوزفون 3.3 میلیون کاربر در انگلستان دارد 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۷ اسفند ۱۳۹۳ - 13:00 بازدید : 535 بار
ویندوزفون 3.3 میلیون کاربر در انگلستان دارد

در حالی که شرکت های گوگل و اپل با ارائه نسخه های جدید سیستم عامل های اندروید و iOS سعی در تصاحب هرچه بیشتر بازار گوشی های هوشمند دارند مایکروسافت نیز برای سیستم عامل موبایلی خود یعنی ویندوزفون 8.1 در حال بازاریابی است. بر اساس گزارش موسسه eMarketer در سال 2015 ویندوزفون در کشور انگلستان توانست با افزایش 1.1 میلیونی خود به رقمی معادل 3.3 میلیون کاربر برسد که در نوع خود بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد. این در حالی است که سیستم عامل اندروید با 21.5 میلیون کاربر 56.2 درصد از بازار سیستم عامل های این کشور را در اختیار خود دارد و سیستم عامل iOS نیز با 12.3 میلیون کاربر با در اختیار داشتن 32.2 درصد از کل بازار سیستم عامل های موبایلی در انگلستان در رده دوم قرار گرفته است.

جالب است بدانید در همین بازه زمانی کاربران سیستم عامل بلک بری از 2.4 میلیون نفر به 700 هزار نفر کاهش یافته است که در نوع خود یک سقوط آزاد برای این شرکت بحران زده به حساب می آید. شما می توانید لیست کاملی از تعداد کاربران و درصد حضور سیستم عامل های مختلف در بازار انگلستان را در ادامه مشاهده کنید.

uk-market-share.png

منبع wmpoweruser
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.