Tarashe Telegram
سر خط خبرها

Kyocera گوشی هوشمند با قابلیت شارژ با انرژی خورشیدی عرضه می کند 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۷ اسفند ۱۳۹۳ - 11:00 بازدید : 618 بار
Kyocera گوشی هوشمند با قابلیت شارژ با انرژی خورشیدی عرضه می کند

شرکت ژاپنی Kyocera اعلام کرده است که در حال انجام مراحل نهایی جهت تولید گوشی هوشمندی است که با داشتن پنلی خاص جهت جذب انرژی خورشیدی و تبدیل آن به انرژی مورد نیاز گوشی کاربران را تا حد زیادی از دردسرهای شارژ گوشی های هوشمند رها می سازد.

این شرکت اعلام کرده است که نمونه ی اولیه محصول مورد نظر بر روی گوشی هوشمند TORQUE در حال پیاده سازی است و بناست اولین سری از آن در کنگره جهانی موبایل (MWC 2015) رونمایی شود. گوشی هوشمند TORQUE نیز یکی از تولیدات شرکت Kyocera می باشد که در سال پیش معرفی و عرضه گردیده است.

این گوشی که احتمال با نام TORQUE KC-701 عرضه خواهد شد همانند مدل قبلی خود یعنی SKT01 در برابر گرد و غبار و آب مقاوم خواهد بود و در تولید صفحه نمایش آن از یک لایه اضافی با نام Wysips Crystal نیز استفاده خواهد شد که مجهز به سلولهای جذب انرژی خورشید می باشد. این پنل توسط شرکت فرانسوی SunPartner تولید شده است.

رونمایی از چنین گوشی خاصی می تواند راهگشای عرضه ی گوشی های با قابلیت شارژ از طریق انرژی خورشیدی توسط سایر شرکت ها نیز باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه قرار گیری پنل خورشیدی در صفحه نمایش این گوشی می توانید در ادامه تصویر ساختار صفحه نمایش آن را مشاهده کنید.

Kyocera-Brining-Solar-Charging-Smartphone.jpg

منبع softpedia
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.