Tarashe Telegram
سر خط خبرها

اپل در حال جذب نیروهای متخصص سامسونگ 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۵ اسفند ۱۳۹۳ - 10:03 بازدید : 592 بار
اپل در حال جذب نیروهای متخصص سامسونگ

این روزها با ارزش ترین شرکت دنیا یعنی اپل با ارائه پیشنهادهای کاری جذاب به همراه آزادی عمل بیشتر در حال جذب نیروهای متخصص بسیاری از شرکت های مطرح دنیا از جمله سامسونگ است. شرکت سامسونگ که از این جذب نیروی متخصص اش توسط اپل به تنگ آمده است اعلام کرده شرکت اپل در حال جذب متخصصین و مهندسان بخش تکنولوژی پردازش تصویر، چیپ ست ها و اخیرا خبرگان توسعه و پیاده سازی فناوری های تولید باتری است !

شرکت سامسونگ در اطلاعیه به همین مظمون اعلام کرده است که : "تعدادی از متخصصان ما توسط شرکت اپل جذب شده اند و در مقر اصلی این شرکت در کالیفرنیا مشغول به کار می باشد. شرکت اپل با اعطای آزادی عمل بیشتر به آنها سعی کرده رضایت آنها را جلب نماید."

در زمینه جذب متخصصان پردازش تصویر و چیپست ها شاید سوالی برای شما پیش نیاید اما در زمینه جذب نیروهای متخصص در زمینه تولید باتری باید بگوییم اختلافات اخیر شرکت اپل با شرکت A123 Systems یکی از شرکای تجاری اپل در این زمینه و همچنین خبر احتمال تولید ماشین هوشمند برقی از سوی اپل باعث شده است تا این شرکت اشتیاق فراوانی جهت جذب نیروهای متخصص شرکتهای مطرح در این زمینه داشته باشد.

منبع PhoneArena
تگ ها
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.