Tarashe Telegram
سر خط خبرها

مایکروسافت از نصب ویندوزفون 10 بر روی گوشی های اعلام نشده جلوگیری می کند 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۴ اسفند ۱۳۹۳ - 12:54 بازدید : 1012 بار
مایکروسافت از نصب ویندوزفون 10 بر روی گوشی های اعلام نشده جلوگیری می کند

چندی پیش شرکت مایکروسافت پیشنمایشی آزمایشی از سیستم عامل جدید خود یعنی ویندوزفون 10 را برای برخی از مدل های میان رده خود منتشر ساخت که کاربران این گوشی ها قادرند با دانلود برنامه Windows Insider نسبت به بروزرسانی سیستم عامل گوشی هوشمند خود به ویندوزفون 10 نسخه پیشنمایش اقدام نمایند. هدف مایکروسافت از این اقدام دریافت بازخورد کاربران و همچنین گزارش باگ های کشف نشده و پنهان این ویندوز بوده است اما در مدت کوتاهی کاربران توانستند با استفاده از روش های خاصی محدودیت نصب ویندوزفون 10 بر روی گوشی های اعلام شده را دور زده و این ویندوز را بر روی گوشی های بالا رده و ... نیز نصب نمایند.

علیرغم درخواست مایکروسافت از کاربران به منظور عدم دور زدن محدودیت های اعمال شده از سوی مایکروسافت برای سایر گوشی ها و همچنین اعلام خرابی گوشی پس از بروزرسانی غیرمجاز توسط برخی از کاربران با این حال کاربران کنجکاوی که تا انتشار نسخه رسمی ویندوزفون 10 طاقت ندارند همچنان اقدام به دور زدن محدودیت اعمال شده توسط مایکروسافت می کردند که مایکروسافت در اقدامی به منظور جلوگیری از چنین حرکتی توسط کاربران برنامه Windows Insider خود را بروزرسانی نمود و اینبار با اتخاذ تدابیری خاص سعی کرده است تا از دور زدن محدودیت های موجود جلوگیری نماید.

منبع winsupersite
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.