Tarashe Telegram
سر خط خبرها

برنامه ریزی اپل جهت عرضه نسخه بتا از iOS 8.3 در ماه مارس 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱ اسفند ۱۳۹۳ - 23:43 بازدید : 659 بار
برنامه ریزی اپل جهت عرضه نسخه بتا از iOS 8.3 در ماه مارس

پس از عرضه چند نسخه پیاپی از سوی شرکت اپل برای رفع مشکلات عمده سیستم عامل iOS 8 توسعه دهندگان این سیستم عامل تصمیم گرفته اند این بار با عرضه نسخه آزمایشی نسخه جدید iOS با نام iOS 8.3 ابتدا آن را در معرض تست و عرض یابی توسط عده ی محدودی قرار داده و پس از رفع مشکلات گزارش شده در نهایت نسخه نهایی را برای تمام کاربران این سیستم عرضه نمایند.

بنابر گزارشات رسیده اپل قصد دارد تا ماه مارس از تعداد صد هزار نفر داوطلب به منظور همکاری در این پروژه ثبت نام به عمل آورده و در ماه مارس نسخه آزمایشی iOS 8.3 را برای داوطلبین ثبت نام کننده فعال نماید. به منظور شرکت در این همکاری داوطلبان باید پیش از عرضه این نسخه در سرویس AppleSeed ثبت نام نمایند و در نهایت پس از عرضه نسخه بتا برای دواطلبین آنها قادر خواهند بود از طریق App ویژه گزارش باگ های iOS 8.3 مشکلات موجود را به اپل گزارش نمایند.

گفته ها حاکی از آن است که نسخه جدید این سیستم عامل یعنی نسخه 8.3 امکانات جدیدی همچون پشتیبانی از PlayCar بیسیم، صفحه کلید جدید Emoji، دستیار صوتی پیشرفته تر Siri و ... خواهد داشت. هنوز زمان دقیق عرضه عمومی این بروزرسان مشخص نشده است و انتظار می رود تا پیش از معرفی رسمی iOS 9 عرضه گردد.

منبع PhoneArena
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.