Tarashe Telegram
سر خط خبرها

کاربران iOS هم اکنون قادر به ذخیره اسناد مایکروسافت آفیس خود در iCloud هستند 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - 16:47 بازدید : 692 بار
کاربران iOS هم اکنون قادر به ذخیره اسناد مایکروسافت آفیس خود در iCloud هستند

شرکت مایکروسافت این روزها با روی کار آمدن ساتیا نادلا سیاست‌های کاری جدیدی را تجربه می کند. سیاست‌هایی که تا پیش از این از سوی مایکروسافت قابل تصور نبودند. پس از عرضه مجموعه ابزار آفیس همچون Word، PowerPoint و Excel به صورت رایگان برای کاربران اندروید و iOS از صوی مایکروسافت این شرکت در اقدامی جدید و پس از همکاری موفق با فضای ذخیره‌سازی ابری Dropbox اکنون کاربران iOS قادرند در کنار امکان ذخیره اسناد خود بر روی سرویس ابری مایکروسافت موسوم به OneDrive اسناد خود را در فضای ابری ویژه‌ی اپل یعنی iCloud نیز ذخیره‌سازی نمایند.

شرکت مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که این امکان به زودی برای کاربران اندروید و ویندوزفون نیز فراهم خواهد شد و برداشته شدن چنین قدم‌هایی از سوی این شرکت بیانگر آن است که طبق سیاست‌های جدید مایکروسافت نیازها و نظرات مشتریان برای این شرکت بسیار مهم است.

همچنین فراهم شدن امکان همکاری شرکت‌های ثالث با مایکروسافت نتایج مثبت فراوانی خواهد داشت که از جمله می‌توان به نزدیک شدن و یکپارچه شدن برنامه‌های محبوب کسب و کاری همچون Salesforce و Citric با نرم افزارهای آفیس خواهد شد.

منبع Mashable
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.