Tarashe Telegram
سر خط خبرها

روح استیو جابز تا همیشه پایه و اساس اپل خواهد بود 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - 09:00 بازدید : 778 بار
روح استیو جابز تا همیشه پایه و اساس اپل خواهد بود

استیو جابز فقید بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت اپل ارزشمندترین برند دنیا با روحی بزرگ و فکری خلاق بدون شک یکی از تاثیرگذارترین مردان دنیای فناوری است. اما جالب است بدانید ارزش و اعتبار این مرد نه تنهای برای سایرین که برای کارمندان اپل نیز بی حد و اندازه است تا جایی که دفترکار او حتی پس از مرگش به یاد و خاطره او به همان شکل و چینش خود باقی مانده است و این روزها این دفتر که روزی قبل تپنده اپل بود در سکوت مطلق فرو رفته است.

در مصاحبه ای که جانی آیو طراح صنعتی ارشد این کمپانی با New Yorker داشته است اعلام کرده است که دفتر استیو جابز با یاد و خاطره او به همان ترتیبی که آن را ترک کرده باقی مانده است و حتی نام او نیز همچنان بر سر در این اتاق باقی است. جانی آیو یکی از دوستان نزدیک و بسیار صمیمی استیو محسوب می‌شد و می‌توان گفت فکر خلاق استیو در کنار طراحی‌های خاص جانی آیو بود که محصولات اپل را به جایگاه کنونی‌اش رسانده است.

دفترکار استیو و جانی آیو همواره نزدیک به هم بوده است و حتی زمانی که دفتر مرکزی این شرکت از دو ساختمان تشکیل شده بود دفتر استیو جابز از طریق سالنی که ساختمان اول را به ساختمان دوم مرتبط میساخت در نزدیکی آزمایشگاه جانی آیو واقع شده بود. جانی آیو همچنین در صحبت‌های خود در مراسم یادبود استیو جابز او را بهترین و وفادارترین یار و دوست خود اعلام کرده بود.

تیم کوک مدیرعامل فعلی شرکت اپل نیز در مصاحبه‌ای که با چارلی رز داشته است از عدم تغییر دفترکار استیو جابز خبر داده بود و اعلام کرده بود که روزی نیست که به استیو فکر نکند. او همچنین اعلام کرده بود که « استیو جابز در قلب من است و روح او همواره پایه و اساس اپل خواهد بود ».

منبع businessinsider
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.