Tarashe Telegram
سر خط خبرها

ویدیو : گرانش در بازی سوپر ماریو 8 برابر زمین است ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - 09:03 بازدید : 1345 بار
ویدیو : گرانش در بازی سوپر ماریو 8 برابر زمین است !

بازی سوپر ماریو یا همان قارچ خور یکی از خاطره انگیزترین و محبوبترین بازی های دنیای کنسول ها از دیروز تا امروز می باشد. همه ما زمانی این بازی را بازی کرده ایم و یا شاید هنوز هم در کنسول های امروزی آن را بازی میکنیم ! اما اخیرا شبکه PBS Space Time ویدیویی ساخته است که در آن توضیح می دهد پرش های انجام شده در بازی قارچ خور به نوعی مصنوعی و غیر ممکن است ! اینکه کارمندان شبکه بی کار بودن که چنین مسئله رو تحلیل کردن رو در جریان نیستیم اما آنها با اندازه گیری ارتفاع پرش و اوج و زمان رسیدن به نقطه اوج پرش به این نتیجه رسیده اند که فضای بازی محیطی با گرانش 8 برابر زمین است که ماریو قادر به رسیدن به چنین اوجی است.

در بخش دیگری از گزارش آماده است که اصلا به منظور غلبه بر چنین گرانشی و رسیدن به چنین اوجی ماریو باید پاهای پرتوان و قدرتمندی در کنار قلبی قدرتمند داشته باشد تا بتواند خون را به مغز ماریو پمپاژ نماید !

جالب است بدانید در دنیای واقعی حتی سیاره گازی مشتری دارای چنین میزان گرانشی نیست و این گرانش تنها در فضای برخی ستارگان قابل دسترس است ! اگر شما هم مثل ما مشتاق شده اید این ویدیو را مشاهده کنید ما شما را در ادامه به مشاهده آن دعوت می کنیم.

دانلود ویدیو
منبع Engadget
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.