Tarashe Telegram
سر خط خبرها

ویدیو : عینک واقع مجازی RideOn AR برای اسکی بازها 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۸ بهمن ۱۳۹۳ - 00:59 بازدید : 786 بار
ویدیو : عینک واقع مجازی RideOn AR برای اسکی بازها

عینک های شبیه ساز واقعیت مجازی امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین و جدیدترین گجت های پوشیدنی مطرح هستند و در زمینه های مختلفی در حال استفاده می باشند. اما این بار نوبت ورزش و اسکی بازهای حرفه ایست که از تکنولوژی واقعیت مجازی لذت ببرند.

اگر شما نیز یک اسکی باز حرفه ای هستید و دوست دارید در هنگام اسکی قادر به انتخاب مسیر مناسبی برای حرکت خود باشید و در عین حال بتوانید با حرکات چشم و سر خود با دوستان خود در پیست به مبادله پیام بپردازید باید بگوییم RideOn AR برای شما ساخته شده است. این عینک واقعیت مجازی با فراهم ساختن امکان مسیریابی دیجیتال در محیط گاها نامساعد کوهستانی به اسکی بازها کمک به سزایی در انتخاب مسیرهای مناسب خواهد کرد، همچنین این عینک به صورت مستقیم به سیستم ناوبری GPS نیز متصل است. همچنین در محیطی که دست ها در دستکش قرار دارند و امکان ارسال پیام با وجود دستکش و چوب های اسکی تقریبا غیرممکن است با داشتن سیستم ویژه ی پیام رسانی از طریق حرکات سر و چشم بسیار جذاب به نظر می رسد و جالب است بدانید که در صورت ارتباط عینک با گوشی هوشمند متصل به شبکه اینترنت شما می توانید با شبکه های اجتماعی مختلفی نیز در ارتباط باشید !

این عینک هوشمند واقعیت مجازی همچنین قادر است با دوربینی که بر روی آن تعبیه شده است از مسیرهای حرکتی شما و صحنه هایی که دوست دارید فیلمبرداری نیز نماید. برای دیدن ویدیویی از نحوه عملکرد این عینک واقعیت مجازی در ادامه با تراشه همراه باشید ...

دانلود ویدیو
منبع gizmag
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.