Tarashe Telegram
سر خط خبرها

مخابرات ایران اینترنت 20 مگابیتی واگذار می کند ! 1

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۱ دي ۱۳۹۳ - 15:38 بازدید : 877 بار
مخابرات ایران اینترنت 20 مگابیتی واگذار می کند !

علی کارگزار در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران با بیان اینکه در سازمانی در حال خدمت هستیم که تمام خدمات ما چه به صورت مستقیم در خدمت مردم است و آحاد جامعه از آن بهره می گیرند، افزود: با بسترسازی که در سطح استان‌ها صورت گرفته خدمات بانکداری در کشور چند صد برابر شده و مشکلات مردم در این زمینه برطرف شده است.

معاون مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اگر یک دانش‌آموز با استعداد توان آن را داشت که در تهران تحصیل کند ولی منابع مالی لازم نداشت، امروز بستر لازم از سوی مخابرات ایجاد شده تا با کمترین هزینه جانی و مالی به صورت مجازی در دانشگاه‌های کشور تحصیل کند، عنوان کرد: ۷۰۰۰ روستای کشور طی یک سال گذشته به اینترنت پرسرعت وصل شد و به این ترتیب هزاران خدمت از این طریق به آن خانه راه یافت. وی با بیان اینکه در زمان ورود موبایل در کشور مشکلاتی بود، افزود: بیش از ۱۰۰ میلیون سیم‌کارت در کشور فعال بوده و در کنار آن به این ترتیب هزاران شغل در کشور ایجاد شده است و به این ترتیب خدمات مختلفی به واسطه موبایل در کشور ارائه می‌شود.

کارگزار با اشاره به اینکه یکی از اهداف شرکت مخابرات ارائه خدمات با کیفیت و اصولی است، تصریح کرد: به دنبال ارتقای سطح کیفیت خدمات در سطح عالی هستیم، در مازندران نیز شاهدیم که یکی از اعضای معاونت بازاریابی در مازندران به منصب مدیریت عاملی شرکت مخابرات استان منصوب می‌شود. وی گفت: اقدامات خوبی در سطح کشور انجام شده است، در حوزه شبکه مشاور بین‌المللی گرفتیم و مطالعات در این زمینه در حال انجام است و بحث سوییچ آی‌پی و اکسس تلفن ثابت و پروژه وای‌فای در حال انجام است.

او با بیان اینکه طرحی در دست اقدام داریم که طرح واگذاری اینترنت ۲۰ مگابایت در کشور آغاز شود، عنوان کرد: طرح واگذاری اینترنت ۵ مگابایت و ۱۰ مگابایت برای اولین بار توسط شرکت مخابرات کشور انجام شده و بر اساس تجربه ما شرکت‌های ندا دیگر در این زمینه ورود پیدا کردند. وی ضمن اشاره به اینکه مازندران یکی از استان‌های بزرگ و تاثیرگذار در بحث مخابرات در کشور است، ادامه داد: بهره‌مندی از نیروهای متخصص و کاردان یکی از ویژگی‌های استان مازندران است.

منبع ITNA
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.
آهنگباز
آهنگباز 22 دي 1393 - 19:36

امیدواریم همینطوری که سرعت رو بیشتر میکنن پهنای باند رو هم اضافه کنن ، الان کشورهای پیشرفته پهنای باند نامحدود دارن