Tarashe Telegram
سر خط خبرها

استارت آپی برای ساخت پنل های خورشیدی ارزان قیمت 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۶ دي ۱۳۹۳ - 04:20 بازدید : 1053 بار
استارت آپی برای ساخت پنل های خورشیدی ارزان قیمت

یک استارت آپ آمریکایی اخیرا ادعا کرده است که پنلی خورشیدی جهت تولید انرژی برق تولید کرده است که مصرف سیلیکون را نسبت به مدل های مشابه 50 تا 100 برابر کاهش داده است و بدین ترتیب تولید انرژی الکتریسیته از طریق انرژی خورشیدی را با هزینه کمتر از تولید این انرژی از طریق مصرف سوخت های فسیلی کاهش داده است.

درصورت تولید انبوه این محصول امید آن میرود که با کاهش میزان مصرف انرژی های تجدیدناپذیر فسیلی جهت تولید برق گام بزرگی در جهت حفظ و نگهداری از محیط زیست برداشته شود و همچنین آینده تامین انرژی الکتریسیته نیز با وجود چنین پنل هایی بیمه گردد.

شرکت ریتان سولار ادعا کرده است که با کاهش حجم مواد گران قیمت در تولید پنل های خورشیدی، میزان بهره وری آنها را نیز تا 25 درصد افزایش داده است. همچنین این شرکت ادعا کرده است که با استفاده از پتنت موجود که توسط این شرکت کشف شده است می توان پنل های خورشیدی را ارزان تر از قیمت تمام شده پنل های تولیدی در چین در خاک کشور آمریکا تولید و عرضه نمود.

این استارت آپ به منظور اجرای اولیه طرح خود نیاز به 250 هزار دلار کمک مالی دارد و صفحه درخواست کمک مالی خود را در وب سایت ایندیگوگو راه اندازی کرده است. جهت مشاهده ویدیو تبلیغاتی این شرکت در ادامه با تراشه همراه باشید ...

دانلود ویدیو
منبع indiegogo
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.