Tarashe Telegram
سر خط خبرها

با فندک هوشمند Quitbit سیگار را ترک کنید ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۵ آذر ۱۳۹۳ - 12:10 بازدید : 1383 بار
با فندک هوشمند Quitbit سیگار را ترک کنید !

ضررهای بی شمار سیگار بر کسی پوشیده نیست، ضررهایی که علاوه بر فرد سیگاری اطرافیان او را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. اما اگر تصمیم بر ترک سیگار دارید و میخواهید به زندگی سالم خود بازگردید دو مخترع جوان با نام عطا غفرانی و کوجی ناکانو با استارت آپ جالب خود به کمک خود می آیند. این دو جوان با طراحی یک فندک هوشمند Quitbit سعی دارند ضمن ارائه اطلاعات جامع از روند استعمال دخانیات شما به شما در برنامه ریزی برای ترک سیگار نیز کمک کنند.

این فندک هوشمند یک صفحه نمایش کوچک دارد که تعداد سیگارهایی که در روز روشن کرده اید و همچنین فاصله بین روشن کردن هر نخ را به شما نشان می دهد و امکان را نیز فراهم می کند که اطلاعات ذخیره شده را از طریق کابل مخصوص به گوشی خود منتقل کرده و به نرم افزار مخصوص منتقل نمایید. سازندگان این فندک معتقدند که اگر شما آمار مصرف دخانیات خود را داشته باشید نسبت به استعمال بیش از اندازه آن شرمسار خواهید شد و بدین ترتیب استعمال دخانیات خود را به حداقل خواهید رساند.

این فندک همچنین امکان برنامه ریزی برای ترک سیگار را نیز دارد. بدین شکل که شما برای مصرف روزانه خود محدودیت تعریف می کنید و فاصله زمانی بین استعمال های خود را نیز مشخص میکنید و بدین ترتیب اگر بخواهید خارج از این برنامه سیگار روشن کنید فندک شما روشن نخواهد شد !

این فندک هوشمند که به عنوان یک استارت آپ مطرح شده بود توانسته است در سایت kickstarter حامی مالی کافی برای شروع پروژه را جذب نماید و بزودی شما می توانید شاهد حضور این گجت مفید در بازارها باشید.

برای مشاهده ویدیویی از نحوه عملکرد این فندک هوشمند در ادامه با تراشه همراه باشید ...

دانلود ویدیو
منبع KickStarter
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.