Tarashe Telegram
سر خط خبرها

ویدیو : گوگل با شتر به دل صحرا می زند ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - 11:52 بازدید : 930 بار
ویدیو : گوگل با شتر به دل صحرا می زند !

یکی از جالب ترین و پرطرفدارترین سرویس های گوگل همانا سرویس نمایش خیابانی یا StreetView می باشد. این سرویس که تصاویر آن به صورت سه بعدی توسط دوربین های بی شمار گوگل از مکان های مختلف دنیا به روش های مختلفی مانند تصویری برداری از طریق دوربین های متصل بر روی ماشین ها، برف نورد ها، کشتی ها و حتی افراد پیاده که در استخدام گوگل هستند تهیه می شوند به رایگان و از طریق نرم افزار Google Earth و یا بخش Maps وب سایت گوگل در اختیار کاربران گوگل می باشد.

اما جالب است بدانید اخیرا گوگل برای تهیه تصاویر سه بعدی و 360 درجه از صحراهای امارات متحده عربی و صحرای لیوا دست به دامن اولیه ترین وسایل نقلیه جهان یعنی شترها شده است ! شترهایی که حامل دوربین های ویژه ی ضبط تصاویر مورد نیاز گوگل برای تهیه نقشه زمینی StreetView این صحراها هستند !

بدون شک اضافه شدن استریت ویو این صحراها در سرویس نقشه گوگل زمینه ساز سفر هزاران توریست و گردشگر که عاشق تماشا طبیعت صحرا هستند به این مناطق خواهد شد. شما می توانید ویدیویی از این صحرانوردی گوگل به وسیله ی شترها در ادامه مطلب قرار داده شده است که می توانید به تماشای آن بنشینید.

دانلود ویدیو
منبع The Verge
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.