Tarashe Telegram
سر خط خبرها

اندروید بازار گوشی های هوشمند هند را قبضه کرد 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - 18:49 بازدید : 9510 بار
اندروید بازار گوشی های هوشمند هند را قبضه کرد

سیستم عامل متن باز اندروید در حال قبضه تمام عیار بازار گوشی های هوشمند کشور هند می باشد. کشور هند با جمعیتی میلیاردی به عنوان یکی از مهمترین بازارهای گوشی هوشمند در دنیا مطرح است و انتشار آمار فروش 29.8 میلیون گوشی در سه ماهه سوم سال 2016 در حالی اتفاق می افتد که حدود 97.1 درصد از گوشی های به فروش رفته به سیستم عامل اندروید مجهز بوده اند.

براساس آمار این نفوذ در سه ماهه سوم سال 2015 حدود 90 درصد بوده است. همچنین فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه سوم 2016 با بهبود 28 درصدی از 23.2 میلیون گوشی در سه ماهه دوم 2016 به 29.8 میلیون گوشی رسیده است. گفتنی است دیگر سیستم عامل محبوب دنیای گوشی های هوشمند موسوم به iOS که بر روی گوشی های آیفون در دسترس است با سقوطی محسوس از 4.5 درصد به 2.4 درصد رسیده است و این شرکت در سه ماهه سوم 2016 تنها 800 هزار گوشی در هند به فروش رسانده است.

باید گفت کمپانی اپل در صورتی که بخواهد نفوذ خود را در بازار کشورهایی مانند هند و چین افزایش دهد باید بتواند با پیشنهادهای خوش قیمت تری در برابر گوشی های هوشمند ارزان قیمت اندرویدی ظاهر شود.

منبع GSMArena
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.