Tarashe Telegram
سر خط خبرها

قیمت خودرو داخلی به جای افزایش باید کاهش می یافت ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - 19:35 بازدید : 1350 بار
قیمت خودرو داخلی به جای افزایش باید کاهش می یافت !

 رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌ کنندگان گفت: قیمت خودروهای داخلی نه افزایش بلکه باید کاهش یابد. محمد جعفری در واکنش به اقدام شورای رقابت در افزایش قیمت خودروهای داخلی، اظهار کرد: مشخص نیست براساس چه مستندات و چه منطقی شورای رقابت قیمت خودروهای داخلی را افزایش داده است.

وی با بیان اینکه افزایش قیمت خودرو در حالی است که مردم انتظار کاهش قیمت ها را داشتند، خاطرنشان کرد: با توجه به اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌ ها، منطقی است که قیمت خودرو کاهش یابد. رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ادامه داد: خودروسازان در گذشته تحریم را بهانه افزایش هزینه‌ های تولید و رشد قیمتها قرار می‌ دهند بنابراین با لغو تحریمها دلیلی برای افزایش قیمت وجود ندارد.

وی افزود: شورای رقابت به جای آنکه قیمت خودرو را افزایش دهد باید راهکاری برای از بین بردن انحصار از بازار خودرو و رقابتی شدن صنعت خودرو ارائه داده و این راهکار را اجرایی کند. جعفری با بیان اینکه تورم سالانه دلیل منطقی برای افزایش قیمت خودرو نیست، تصریح کرد: لغو تحریمها باعث کاهش هزینه‌ های تولید خودرو در کشور شده است بنابراین حداقل انتظار این بود که اگر قیمت‌ ها کاهش نمی‌یابد، افزایش نیز نیابد. اخیرا رئیس شورای رقابت از افزایش 1.8 درصدی محصولات ایران خودرو و 0.4 درصدی محصولات سایپا خبر داده بود.

منبع ISNA
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.