Tarashe Telegram
سر خط خبرها

سرویس Google Photos بروزرسانی شد 0

نویسنده : سیمین یوسف زاده تاریخ : ۲۶ فروردين ۱۳۹۵ - 10:00 بازدید : 1146 بار
سرویس Google Photos بروزرسانی شد

مدتی است از اتمام فعالیت رسمی سرویس تصویری Picasa می گذرد. در واقع گوگل برای یکپارچه سازی سیستم ها و سرویس های خود با ادغام سرویس پیکاسا و گوگل فوتوز سرویسی قدرتمندتر ارائه داد و تصاویر ویدیوهای کاربران پیکاسا نیز به سیستم Google Photos و حساب کاربری آنها در گوگل منتقل گردید. حال گوگل به منظور سهولت استفاده از Google Photos در حال افزودن امکانات جدیدی به آن می باشد که در این قابلیت ها به مرور در نسخه وب، اندروید و iOS ارائه می شوند. از جمله جدیدترین امکانات نسخه وب این سرویس عبارتند از: افزایش سرعت بارگذاری تصاویر از طریق کامپیوتر، افزوده شدن کلیدهای میانبر بسیار کاربردی و همچنین قابلیت ویرایش تصاویر و حرکت در بین آنها در هنگام انجام عملیات ویرایش.

در توصیف قابلیت های جدید باید بگوییم سرعت بارگذاری تصاویر اخیرا بر روی سرویس Google Photos بسیار بهبود یافته است، همچنین کاربران می توانند با نگه داشتن کلید Shift و زدن دکمه هایی همچون O, D, R و ... از قابلیتهای این سرویس به صورت کاملا سریع بهره گیرند. برای مشاهده کلیدهای میانبر اضافه شده به سرویس Google Photos در ادامه با تراشه همراه باشید ...

google-photos-web-update-keyboard-shortcuts.jpg

منبع NDTV
نویسنده
تصویر Simin

سیمین یوسف زاده هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی و علاقمند به مباحث نو. در کنار مطالعه کتب درسی انگلیسی یکی از سرگرمی های اصلیم بررسی روزانه سایت های خبری در زمینه فناوری اطلاعات و کامپیوتر هست.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.