Tarashe Telegram
سر خط خبرها

گوگل به کمک معلمان جهان می آید ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - 18:11 بازدید : 657 بار
گوگل به کمک معلمان جهان می آید !

بی انصافی است اگر امروز شرکت گوگل و محصولات ارائه شده توسط آن را یکی از اصلی ترین دلایل پیشرفت اینترنت ندانیم ! اینترنت امروز تبدیل به یکی از اصلی ترین نیازهای بشری شده و روز به روز نقش آن در زندگی ما پر رنگ تر نیز می گردد.

شرکت گوگل در مدت زمان فعالیت خود سرویس های رایگان بسیاری را به کاربرانش عرضه کرده است که بسیاری از آنها امروز به یکی از بهترین ابزارها در زمینه تخصصی خود تبدیل شده اند. سرویس جستجوی گوگل، سرویس جیمیل، سرویس نقشه ها و صدها سرویس دیگر امروز جزئی از ابزارهایی هستند که ما روزمره خواسته و ناخواسته از آنها بهره می بریم.

در خبرهایی که اخیرا در بلاگ گوگل منتشر شده است گوگل از شروع به کار رسمی و جهانی سرویسی با نام Google ClassRoom سخن گفته است که با ارائه ابزار یکپارچه ای متشکل از چندین سرویس مانند گوگل درایو، جیمیل، گوگل داک و ... در کنار ابزار جدیدی جهت ارائه امکان تدریس و رسیدگی به تکالیف به شکل آنلاین را فراهم می سازد.

این سرویس که به صورت رایگان عرضه گردیده است قابل استفاده به 42 زبان زنده دنیاست و تاکنون توسط بیش از صدهزار معلم از 45 کشور دنیا مورد آزمایش قرار گرفته است. جالب است بدانید که گوگل قول داده است تا در این سرویس شما شاهد هیچ حرکت تبلیغاتی نباشید و همچنین از داده های آن در جهت امور تبلیغاتی استفاده نکند.

منبع Google Apps Blog
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.