Tarashe Telegram
سر خط خبرها

iOS در دنیای کسب و کارها همچنان حرف اول را میزند ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - 01:44 بازدید : 1125 بار
iOS در دنیای کسب و کارها همچنان حرف اول را میزند !

 برآوردهای یک شرکت پژوهشی نشان داده است سیستم عامل iOS شرکت اپل همچنان برترین جایگاه دنیای کسب و کارها را برای خود حفظ کرده است و اندروید از این نظر دوم است.

ios-eco-1.jpg

 به گزارش وبسایت zdnet، برآوردهای شرکت Good Technology نشان می‌دهد سیستم عامل iOS شرکت اپل در سه ماهه دوم امسال همچنان صاحب برترین جایگاه در دنیای کسب و کارها است و اندروید در جایگاه دوم ایستاده است. یافته‌های مطالعه این شرکت حکایت از آن دارد که سهم سیستم عامل اندروید در این مدت پنج درصد افزایش یافته است و در مقابل از سهم iOS پنج درصد کاسته شده است، اما همچنان جایگاه برتر از آنِ سیستم عامل اپل است.

بر اساس این گزارش، در سه ماهه دوم امسال حدود ۶۸ درصد از ابزارهای همراهی که از سوی کسب و کارها فعال شده است، تحت iOS بوده است و ۳۲ درصد نیز تحت اندروید. سهم سیستم عامل ویندوزفون مایکروسافت نیز همانند پنج دوره قبلی چیزی در حدود یک درصد بوده است.

ios-eco-2.jpg

 برآوردهای اين شرکت همچنین نشان می‌دهد اپليكيشن‌های ویژه ویرایش فایل‌های سندی پرکاربردترین نرم‌افزارهای همراه در میان کسب و کارها بوده است. اپليكيشن‌های ویژه پیام‌دهی امن و محافظت‌شده نیز در این دوره جایگاه برتری به دست آورده است و بر اپ‌های سفارشی‌شده (Custom) پیشی گرفته و رتبه دوم را به دست آورده است. سهم اپ‌های هوشمندی تجاری نیز در این دوره رشدی ۲۰۰ درصدی در مقایسه با دوره قبل از آن داشته است. اپ‌های ویژه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) نیز رشد قابل توجهی داشته است، به‌طوری که میزان فعال‌سازی این اپ‌ها در مقایسه با دوره قبل از آن هفت برابر شده است.

کریستی وی‌ات، رئیس و مدیرعامل شرکت گود تکنولوژی درباره این یافته‌ها گفته است: واضح است که راهکارهای همراه ویژه کسب و کارها محیط‌های دسکتاپی قدیمی را بر هم زده است.

منبع SystemGroup
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.