Tarashe Telegram
سر خط خبرها

با کاور JIC کلیه مکالمات تلفنی خود را ضبط کنید 0

نویسنده : سیمین یوسف زاده تاریخ : ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - 16:00 بازدید : 915 بار
با کاور JIC کلیه مکالمات تلفنی خود را ضبط کنید

به تازگی کاور جدیدی با نام JIC یا Just in Case برای گوشی های آیفون ارائه شده است که قادر است با فشردن تنها یک دکمه کلیه مکالمات صوتی شما با طرف مقابل را با آسانی ضبط و ذخیره نماید. این کاور که به یک میکروفن، اسپیکر و کارت حافظه داخلی مجهز شده است قادر است تنها با فشردن یک دکمه عملیات ضبط مکالمات را آغاز کند. گفتنی است طراحی کاور به گونه ای است که می تواند مکالمات با صدای بد و یا بلند را نیز به آسانی ثبت نماید. این کاور در عین کارآمد بودن ممکن است از سوی بسیاری به درستی استفاده نشود و از این روز فروش آن در 12 ایالت کشور آمریکا ممنوع اعلام شده است. گفتنی است در این ایالات به دلیل قوانین ایالتی هر دو طرف مکالمه باید از ضبط شدن مکالمه اطلاع داشته باشند، به همین دلیل فروش کاور فوق در این ایالات ممنوع اعلام شده است. در سایر ایالات نیز یکی از طرفین مکالمه حتما باید از ضبط شدن مکالمه با خبر باشد.

پیش فروش این کاور به تازگی از طریق وب سایت IndieGogo آغاز شده است و خریداران آن می توانند کاور خود را در ماه می دریافت نمایند. کاور JIC قیمتی معادل 40 دلار دارد.

منبع theverge
نویسنده
تصویر Simin

سیمین یوسف زاده هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی و علاقمند به مباحث نو. در کنار مطالعه کتب درسی انگلیسی یکی از سرگرمی های اصلیم بررسی روزانه سایت های خبری در زمینه فناوری اطلاعات و کامپیوتر هست.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.