Tarashe Telegram
سر خط خبرها

Windows Phone Store پذیرای بیش از 300هزار نرم افزار ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - 16:19 بازدید : 811 بار
Windows Phone Store پذیرای بیش از 300هزار نرم افزار !

یکی از بزرگترین انتقادهایی که به سیستم عامل ویندوزفون وارد بود تعداد کم برنامه های کاربردی آن در مقایسه با سیستم عامل های اندروید و iOS بود اما در مدت زمان کوتاهی مایکروسافت توانسته است با جذب توسعه دهندگان فراوان و همچنین آماده سازی بستر مناسب جهت تولید و عرضه نرم افزارهای کاربردی برای سیستم عامل ویندوزفون پیشرفت خوبی را در این زمینه شاهد باشد.

هم اکنون اپ استور مایکروسافت پذیرای بیش از 300 هزار نرم افزار می باشد و به گفته مایکروسافت تعداد توسعه دهندگان رسمی نرم افزارهای ویندوز فون بیش از 50% افزایش داشته اند. اما با وجود تمامی این پیشرفت ها باز هم تعداد نرم افزارهای موجود برای ویندوزفون بسیار کمتر از نرم افزارهای اندروید و یا iOS می باشد.

قابل ذکر است مایکروسافت امیدوار است با ادامه پیشرفت چشم گیر خود در این زمینه و همچنین ارائه امکان Universal Apps که به توسعه دهندگان که امکان تولید نرم افزارهای قابل استفاده در ویندوز و ویندوزفون را به صورت همزمان ارائه می کند بتواند در این رقابت تنگاتنگ با رقبای خود به موفقیت های بزرگی دست یابد.

منبع CNET
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.