Tarashe Telegram
سر خط خبرها

آمازون مجوز تجارت دریایی را از کمیته فدرال کشتیرانی آمریکا دریافت کرد 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۵ دي ۱۳۹۴ - 15:46 بازدید : 886 بار
آمازون مجوز تجارت دریایی را از کمیته فدرال کشتیرانی آمریکا دریافت کرد

کمپانی آمازون به عنوان مالک بزرگترین خرده فروشی جهان به منظور گسترش حیطه فعالیت خود و نفوذ بیش از پیش در بازار کشورهای آسیایی توانست مجوز تجارت دریایی را از کمیته فدرال کشترانی آمریکا دریافت کند. باید گفت بازار 350 میلیارد دلاری تجارت دریایی و همچنین ارزان بودن حمل نقل دریایی نسبت به سایر روش ها دلیل چنین تصمیمی از سوی آمازون بوده است.

گفتنی است کمپانی آمازون با دریافت این مجوز قادر خواهد بود به آسانی کالاهای خود را از طریق دریا به کشورهای دیگر منتقل نماید و همچنین کالاهایی را از سایر کشورها به خاک آمریکا برساند. این حمل نقل کالا علاوه بر محصولات اختصاصی کمپانی آمازون می تواند شامل محصولات سایر برندهای همکار آمازون نیز باشد. بدین ترتیب آمازون با رقابتی تنگاتنگ با شرکت خرده فروشی چینی علی بابا که در حال انجام مقدمات ورود به بازار آمریکاست برگه برنده ای بزرگ در چنته خواهد داشت. هرچند انجام مراحل اداری این مجوز و همچنین پیاده سازی راه کارهای تجارت دریایی از سوی آمازون ممکن است روزها، ماه ها و حتی سال ها بطول بینجامد اما تصمیمات صحیح و بجا می تواند نتایج مثبتی را عاید این شرکت خوش نام نماید.

منبع flexport
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.