Tarashe Telegram
سر خط خبرها

جوانی بیست ساله در رویای ساخت نسخه جدید جنگ ستارگان 0

نویسنده : پویا رضایی تاریخ : ۱۶ دي ۱۳۹۴ - 19:18 بازدید : 1356 بار
جوانی بیست ساله در رویای ساخت نسخه جدید جنگ ستارگان

یک جوان بیست ساله بنام دوین تریپ در وب سایت Kikstarter پروژه ی جدیدی با نام نسخه جدید بازی جنگ ستارگان به صورت نقش آفرینی جهان باز با گرافیک بهتر از نسخه ارائه شده توسط کمپانی Battlefront ایجاد کرده است و رویای ساخت این بازی به سبکی جدید را در سر می پروراند. او برای ساخت این بازی مبلغ 200 هزار دلار نیاز دارد و تاکنون 75 نفر مبلغی معادل 16 هزار دلار به پروژه کمک کرده اند.

البته باید توجه داشت که دوین تریپ برای ساخت این بازی نیاز به جلب رضایت کمپانی دیزنی (صاحب امتیاز جنگ ستارگان) دارد. از سویی نیز شایع شده است که کمپانی دیزنی انحصار تولید بازی های رایانه ای مرتبط با جنگ ستارگان را به کمپانی بازی سازی الکترونیک آرتز (EA) اعطا کرده است و حتی شایعه شده است که استودیو Visceral Games به عنوان یکی از زیرشاخه های کمپانی EA در حال ساخت بازی جنگ ستارگان به صورت نقش آفرینی جهان باز است که در صورت تحقق این شایعه پروژه فوق خود به خود کنسل می گردد.

دوین تریپ مشکلات پیش روی خود برای ساخت این بازی را در سه جمله بیان کرده است، حق کپی رایت، جلب رضایت طرفداران بازی و جذب و استخدام تیم کاری برای پیشبرد پروژه. گفتنی است بازی های مطرح دنیا با پروژه های چند میلیون دلاری ساخته می شوند و برآورد هزینه 200 هزار دلاری برای ساخت چنین بازی بزرگی جالب به نظر می رسد. در هر صورت با توجه به مبلغ جمع آوری شده می توان نتیجه گرفت که افراد زیادی به آینده این پروژه امیدوار نیستند.

منبع VG247
نویسنده
تصویر Pouya

پویا رضایی هستم. عاشق پر و پا قرص گیم های ویدیویی. یک PS4 باز تمام عیار ! سعی میکنم همه بازی هایی که منتشر می شوند رو تا حد امکان بازی کنم و روزانه خبرهای مربوط به بازی ها رو از سایت های مختلف پیگیری می کنم. عاشق سری بازی های Hitman هستم.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.