Tarashe Telegram
سر خط خبرها

ویدیو: گوشی موبایلی با قدمت 800 سال ! 0

نویسنده : یاور ملکیان تاریخ : ۱۳ دي ۱۳۹۴ - 11:00 بازدید : 1988 بار
ویدیو: گوشی موبایلی با قدمت 800 سال !

اخیرا یک ویدیو بر روی وب سایت یوتیوب منتشر شده است که یک شی 800 ساله را به نمایش گذاشته است که شباهت بی نظیری به گوشی های موبایل امروزی دارد. دستگاهی که به صفحه نمایش، دکمه های ناوبری و دوازده دکمه با نوشته هایی از نوع میخی مجهز است !

این شی در شهر Fuschl am See واقع در کشور اتریش کشف شده است. باتوجه به دکمه هایی با خط میخی که مربوط به تمدن سومری ها می باشد هنوز مشخص نیست که دستگاه فوق چگونه سر از اتریش درآورده است در حالی که براساس کاوش های باستان شناختی گستره تمدن سومری در بابل بوده است و بیشتر منطقه خاورمیانه امروزی را شامل می شده است.

Paranormal Crubicle در مورد این ویدیو می گوید که "کشف این شی نشان از پیشرفت خارق العاده موجوداتی ماورائی در گذشته پرده برداری می کند و براساس این نظریه ممکن است بسیاری از آثار و تمدن های زمینی از تکنولوژی های فرازمینی کپی برداری شده باشد."

نظر شما چیست ؟ آیا این شی یک شوخی باستانی است یا واقعا در گذشته موجوداتی فرازمینی با زمینیان در ارتباط بوده اند ؟ هنوز اطلاعات زیادی پیرامون این شی منتشر نشده است. حتی هویت فرد منتشر کننده ویدیو فوق در اینترنت و همچنین نام باستان شناسی که این شی 800 ساله را کشف کرده است هنوز مشخص نگردیده است. برای مشاهده ویدیو در ادامه با تراشه همراه باشید ...

دانلود ویدیو
منبع TechTimes
نویسنده
تصویر Yavar

یاور ملکیان هستم. دانشجوی کارشناسی رشته میکروبیولوژی. شاید کامپیوتر چندان با رشته تحصیلیم در ارتباط نباشد اما عاشق تکنولوژی ها نو هستم. سخت افزار و تست قطعات مختلف سخت افزاری یکی از علایق اصلیم به شمار می رود.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.