Tarashe Telegram
سر خط خبرها

مخابرات تهران : دلیل افت سرعت اینترنت مربوط به زیرساخت است ! 1

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - 18:13 بازدید : 837 بار
مخابرات تهران : دلیل افت سرعت اینترنت مربوط به زیرساخت است !

معاون شرکت مخابرات تهران گفت: علت عمده افت اخیر کیفیت اینترنت ناشی از کمبود پهنای باند شرکت مخابرات است. مخابرات تهران 100 لینک STM1 از شرکت زیرساخت درخواست کرده که تاکنون 13 لینک تامین شده است

به گزارش فارس، محمدرضا بیدخام امروز در جمع خبرنگاران علت عمده افت اخیر کیفیت اینترنت را ناشی از کمبود پهنای باند شرکت مخابرات عنوان کرد. معاون فروش شرکت مخابرات استان تهران افزود: برای دریافت پهنای باند جدید به شرکت ارتباطات زیرساخت تقاضا داده‌ایم و منتظر تأمین تقاضا از سوی این شرکت هستیم.

وی گفت: برای 6 ماهه نخست سال 93 حدود 100 لینک STM1 تقاضا شده که از این میزان 13 لینک و در حد یک چهارم تقاضا از سوی زیرساخت به مخابرات تهران واگذار شده است.

بیدخام تصریح کرد: علیرغم کمبود پهنای باند به دلیل برنامه موجود برای پاسخ‌گویی به تقاضاهای ADSL، جذب مشترک جدید اینترنت پرسرعت در استان تهران ادامه دارد.

معاون فروش شرکت مخابرات استان تهران در خصوص ارتقای سیستم پشتیبانی اینترنت مخابرات تهران، یادآور شد: سیستم یکپارچه مدیریت پشتیبانی (OSS) هم اکنون در منطقه 4 مخابراتی تهران در حال تست است که در صورت موفقیت در تمام مناطق راه‌اندازی خواهد شد. با راه‌اندازی این سیستم پاسخگویی به مشترکان ADSL بهبود خواهد یافت.

وی افزود: هم اکنون تقریبا واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات در استان تهران به روز است اما در برخی مناطق مشکلاتی به دلیل کافوهای نوری و خطوط PCM وجود دارد که مانع از واگذاری سرویس می شود؛ البته سیاست ما انتقال تمامی خطوط روی سیم مسی است.

منبع FarsNews
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.
mehrad
mehrad 20 مرداد 1393 - 14:12

من به تازگی اینترنت ۲ مگ نامحدود تهیه کردم از مخابرات .. سرعتش تا الان بد نبوده ولی خیلی جا داره واسه بهتر شدن.