Tarashe Telegram
سر خط خبرها

سریع ترین دوربین عکاسی متعلق به کدام پرچمدار 2015 است ؟ 0

نویسنده : سیمین یوسف زاده تاریخ : ۱۲ دي ۱۳۹۴ - 09:00 بازدید : 946 بار
سریع ترین دوربین عکاسی متعلق به کدام پرچمدار 2015 است ؟

شاید همواره هنگام خرید گوشی موبایل تنها کیفیت ثبت تصاویر دوربین برای شما مهم بوده است و هرگز به این فکر نکرده باشید که دوربین کدام یک از گوشی ها با سرعت بالاتری نسبت به سایرین تصویر مورد نظر شما را ثبت می کند. اما باید گفت بهترین دوربین ها نیز در صورت تاخیر بالا در ثبت تصاویر ارزش چندانی نخواهند داشت. چه بسا شما نیاز به تصویربرداری از صحنه ای تکرار نشدنی باشید که تنها چند ثانیه برای ثبت آن فرصت دارید و آنجاست که تفاوت سرعت گوشی ها در ثبت تصاویر مشخص خواهد شد.

در مقایسه ای جالب از سوی وب سایت فون آرنا، سرعت عکسبرداری پرچمداران سال 2015 بررسی شده است و نتایج به صورت عددی منتشر شده است. طبق این بررسی صورت گرفته گوشی های مورد آزمایش بر روی پایه ای قرار گرفته اند و زمان باز شدن اپلیکیشن عکاسی و ثبت یک تصویر ثابت از سوی آنها چندین بار زمان سنجی شده است و در نهایت میانگین این زمان برای هر گوشی محاسبه شده است. گفتی است زمان های ارائه شده بر اساس ثانیه است و طبق این بررسی گوشی iPhone 6s Plus با 1.6 ثانیه به عنوان سریعترین گوشی در امر عکاسی و گوشی HTC M9 با 3.75 ثانیه به عنوان کندترین گوشی در بین 15 گوشی مورد بررسی قرار گرفته است.

جهت مشاهده آمار منتشر شده و همچنین اطلاعات بیشتر در ادامه با تراشه همراه باشید ...

fastest-smartphone-2015.jpg

جالب است بدانید طبق این آمار سرعت عمل پرچمدار آیفون در ثبت تصاویر از نظر عددی نصف زمان گوشی هایی همچون HTC One M9 و یا Lumia 950 می باشد. در توصیف بیشتر این آمار باید بگوییم با آنکه گوشی Motorola Moto X Pure نسبت به سایر رقبای صدر نشین جدول از قیمت پایین تری برخوردار است اما عکس العمل خوبی از خود به نمایش گذاشته است. و در نهایت شاید گفتن این نکته خالی از لطف نباشد که پرچمداران سامسونگ به جهت استفاده از Shorcut موسوم به دابل کلیک جهت آماده به کار شدن برای فرآیند عکاسی در استفاده های روزمره به عنوان سریعترین گوشی های این لیست مطرح اند. اما در محیط آزمایشگاهی آمار به گونه ی دیگری است.

در ادامه تصویری از مقایسه پرچمداران سال 2014 را نیز می بینید که باز دو پرچمدار شرکت اپل به عنوان صدر نشین جدول و گوشی لومیا 1020 مایکروسافت به عنوان قعر نشین جدول مطرحند.

fastest-smartphone-2014.jpg

منبع PhoneArena
نویسنده
تصویر Simin

سیمین یوسف زاده هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی و علاقمند به مباحث نو. در کنار مطالعه کتب درسی انگلیسی یکی از سرگرمی های اصلیم بررسی روزانه سایت های خبری در زمینه فناوری اطلاعات و کامپیوتر هست.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.