Tarashe Telegram
سر خط خبرها

لیست 14 نقطه از تهران که به صورت آزمایشی تحت پوشش شبکه 3G ایرانسل قرار گرفتند ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - 00:54 بازدید : 954 بار
لیست 14 نقطه از تهران که به صورت آزمایشی تحت پوشش شبکه 3G ایرانسل قرار گرفتند !

با اجرای پایلوت 3G ایرانسل مشترکان این اپراتور می‌توانند با قرار گرفتن در مناطق تحت پوشش به شبکه نسل 3 ایرانسل متصل شوند. استفاده از نسل 3 با سیم‌کارت‌های فعلی ایرانسل ممکن است.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، اپراتور ایرانسل دو روز قبل موفق به دریافت مجوز نسل 3 و بالاتر شد و به صورت رسمی اجازه اجرای پایلوت نسل 3 در تهران را دریافت کرد.

همچنین اعلام شد که ممکن است پایلوت در نقاطی از چند شهر دیگر نیز اجرا شود. این مجوز پس از حصول نتایج موفقیت آمیز از مرحله پایلوت در 31 مرداد نهایی خواهد شد.

بنابر اعلام ایرانسل، پایلوت در چند دانشگاه معتبر و چند ساختمان دولتی اجرا خواهد شد و مشترکان می‌توانند با قرار گرفتن در این مناطق به شبکه نسل 3 ایرانسل متصل شوند.  استفاده از نسل 3 با سیم‌کارت‌های فعلی ایرانسل ممکن است و نیاز به تعویض سیم‌کارت نخواهد بود.

این دانشگاه‌ها عبارتند از: دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه علم‌و صنعت، دانشگاه الزهرا، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه علامه طباطبائی، دانشگاه آزاد تهران جنوب،‌ دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات و دانشگاه آزاد پزشکی.

همچنین در ساختمان نهاد ریاست، ساختمان مجلس شورای اسلامی و ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز شبکه نسل 3 ایرانسل فعال خواهد شد.

منبع FarsNews
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.