Tarashe Telegram
سر خط خبرها

عرضه هاست رایگان به طرح های تجاری فناوری اطلاعات توسط دولت 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - 18:53 بازدید : 1016 بار
عرضه هاست رایگان به طرح های تجاری فناوری اطلاعات توسط دولت

 رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران از حمایت از طرحهای تجاری نوآورانه در حوزه فناوری اطلاعات در قالب عرضه رایگان میزبانی وب و ارتباطات فنی مورد نیاز خبر داد.

نصرالله جهانگرد اظهار داشت: سازمان فناوری اطلاعات ایران آمادگی دارد تا در جهت توسعه فرصتهای کسب و کار در حوزه ICT، از هر نوع نوآوری که دارای طرح تجاری مشخص باشد حمایت کرده و برای سال نخست امکاناتی نظیر میزبانی (هاست) و ارتباطات فنی مورد نیاز را به صورت رایگان در اختیار آنان قرار دهد. وی با بیان اینکه تربیت نیروی انسانی همراه با مهارت موجب می‌شود زمینه جذب سریعتر فارغ التحصیلان به بازار کار در کوتاهترین زمان ممکن فراهم شود، ادامه داد: باید سیستم تعامل میان دانشگاه و صنعت بازآفرینی شود تا بتوان از سرمایه گذاری هایی که در حوزه آموزش می شود، بیشترین بهره برداری را صورت داد.

معاون وزیر ارتباطات اضافه کرد: در بسیاری از کشورهای توسعه یافته، شرکت های کوچک و متوسط، بیش از ۶۰ درصد فرصت های شغلی و ۴۰ درصد ثروت آفرینی را به خود اختصاص داده اند. جهانگرد به جایگاه دانشگاههای کشور همچون دانشگاه فنی و حرفه ای در چرخه پیش روی اقتصاد ایران اشاره کرد که می تواند با تربیت نیروی انسانی با مهارت نقش مهمی در این حوزه داشته باشد و ادامه داد: کارآفرینان دانشگاه فنی و حرفه ای می توانند با اتکا به مهارت خود، جایگاه مهمی را در نظام توسعه ایران به خود اختصاص دهند.

منبع MehrNews
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.