Tarashe Telegram
سر خط خبرها

گوشی Samsung Galaxy S6 Edge جان یک نفر را در حوادث تروریستی فرانسه نجات داد 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - 17:42 بازدید : 852 بار
گوشی Samsung Galaxy S6 Edge جان یک نفر را در حوادث تروریستی فرانسه نجات داد

حملات تروریستی پاریس در جمعه ای که گذشت جامعه ی جهانی را به شدت نگران کرد و اعلام شده است پس از جنگ جهانی دوم این بزرگترین عملیات جنگی تروریستی در منطقه اروپا به شمار می رود که موجب کشته شدن حدود 170 تن شهروند فرانسوی شد و افراد زیادی نیز در لیست زخمی های این حوادث قرار دارند. اما در این میان گوشی های هوشمند به مانند همیشه یکی از حاضران اصلی صحنه بودند. تصاویر تهیه شده توسط شهروندان، توییت های صورت گرفته و ... همگی باعث گردید تا خبرهای مرتبط با عملیات تروریسی فرانسه به خوبی پوشش داده شود ولی شاید آقای Sylvester یکی از خوش شانس ترین افراد حاضر در صحنه ی حملات تروریستی بوده است.

قضیه به آنجایی برمیگردد که آقای Sylvester خارج از ورزشگاه 80 هزاری نفری پاریس پیگیری بازی دوستانه تیم ملی فرانسه و آلمان بود و در همین لحظه عملیات تروریسی با انفجار یک بمب تروریستی آغاز شد. یکی از ترکش های ناشی از انفجار بمب پرتاب شد و به گوشی Samsung Galaxy S6 Edge این فرد برخورد کرد و بدین ترتیب آقای Sylvester از یک زخم عمیق و حتی کشنده نجات پیدا کرد و تنها گوشی او به شدت آسیب دید. این اولین باری نیست که گوشی های هوشمند جان افراد را نجات می دهند و پیش از این نیز نمونه های بسیاری در مورد نجات جان افراد از مرگ حتمی توسط گوشی های هوشمند داشته ایم.

منبع PhoneArena
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.