Tarashe Telegram
سر خط خبرها

قابلیت های جدید اپلیکیشن Xbox بر روی ویندوز 10 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۴ آبان ۱۳۹۴ - 18:23 بازدید : 1570 بار
قابلیت های جدید اپلیکیشن Xbox بر روی ویندوز 10

مایکروسافت به شدت در حال بهبود تجربه کاربری اپلیکیشن ایکس باکس بر روی ویندوز 10 می باشد. این کمپانی نسخه جدید از اپلیکیشن Xbox را جدیدا برای ویندوز 10 منتشر ساخته است که شامل سه امکان جدید و بسیار کاربردی است. علاوه بر امکانات پیشین نرم افزار Xbox در سیستم عامل ویندوز 10 نسخه جدید این اپلیکیشن قادر است دوستان Xbox باز شما را بر روی شبکه اجتماعی فیسبوک شناسایی نماید، برای شما امکان ضبط فیلم و صوت از محیط های بازی را فراهم سازد و یا شما را مستقیما به فروشگاه Xbox Store متصل نماید.

همانطور که گفته شد نسخه جدید اپلیکیشن Xbox بر روی ویندوز 10 امکان جدیدی برای ثبت اکانت شبکه اجتماعی فیسبوک دارد و شما می توانید با متصل ساختن این اپلیکیشن به حساب کاربری خود در فیسبوک لیست دوستان دیگر خود را که در این شبکه حضور دارند را مشاهده کنید. همچنین امکان ضبط ویدیو و صوت از محیط کاربری باعث خواهد شد تا شما به آسانی مراحل بازی ها و یا نحوه استفاده از نرم افزارها را ضبط کنید و در نسخه جدید حتی بر روی آنها از طریق میکروفن صداگذاری نمایید و در نهایت در بروزرسان جدید این اپلیکیشن کاربران می توانند بدون نیاز به ورود به فروشگاه ویندوز به صورت مستقیم به فروشگاه ایکس باکس (Xbox Store) دسترسی پیدا کنند و پس از انتخاب بازی های مورد نظر، آنها را بر روی Xbox خود بارگذاری نمایند.

منبع Xbox News
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.