Tarashe Telegram
سر خط خبرها

برنامه های طراحی کمپانی ادوب برای دستگاه های لمسی بهینه سازی شدند 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - 15:33 بازدید : 728 بار
برنامه های طراحی کمپانی ادوب برای دستگاه های لمسی بهینه سازی شدند

از بهار سال گذشته و همزمان با معرفی سرفیس 3 از سوی مایکروسافت خبرهایی مبنی بر تلاش کمپانی Adobe به منظور بهینه سازی برنامه هایش با دستگاه های لمسی منتشر شد و حال در جریان رویداد Max ما شاهد معرفی نسخه جدیدی از نرم افزارهای کاربری Adobe هستیم که با دستگاه های لمسی همچون سرفیس بهینه سازی شده اند و برنامه ها به خوبی از فرامین لمسی و سوایپ های کاربران پیروی می کنند. این بهینه سازی در حالی صورت میگیرد که پیش از این دو برنامه Photoshop و Illustrator تا حدودی برای دستگاه های لمسی بهینه سازی شده بودند.

اما در جریان این رویداد ادوب اعلام کرد که کلیه برنامه های مبتنی بر طراحی این کمپانی از جمله Photoshop، Lightroom، Illustrator، InDesign، Premiere Pro، After Effects و Audition به صورت کامل از فرامین لمسی همچون دستورات وارد شده از طریق کیبرد، ترک پد و قلم استایلوس پشتیبانی می کند. جالب آن که برگزاری این رویداد و معرفی نسخه جدید برنامه های ادوب تنها ساعاتی پیش از کنفرانس مایکروسافت که بناست در آن دستگاه های جدید از سوی این شرکت معرفی گردد صورت گرفته است.

منبع Engadget
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.