Tarashe Telegram
سر خط خبرها

درصد بالایی از کاربران ویندوز 10 به آن عشق می ورزند ! 0

نویسنده : یاور ملکیان تاریخ : ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - 16:14 بازدید : 1070 بار
درصد بالایی از کاربران ویندوز 10 به آن عشق می ورزند !

حدود سه هفته از عرضه نسخه نهایی ویندوز 10 می گذرد و در این نسخه مایکروسافت سعی کرده است تا رفع مشکلات موجود در ویندوز 8 و 8.1 را تا حدود زیادی برطرف کند و تصویر ذهنی بد کاربران را نسبت به ویندوز پاک کند. در رابطه با میزان رضایت کاربران از ویندوز جدید مایکروسافت کمپانی BrandWatch با تحقیق و نظرسنجی از حدود 7000 کاربر اینترنتی فعال در انجمن ها و وب سایت های مختلف سعی کرده است تا آماری نسبی از میزان رضایت کاربران از ویندوز جدید مایکروسافت تهیه نماید. بر اساس این آمار حدود 92 درصد از جامعه آماری 7000 نفره از ویندوز جدید راضی هستند و به آن عشق می ورزند و در مقابل 8 درصد از این جامعه آماری از ویندوز 10 متنفرند !

از دیگر آنالیزهای صورت گرفته توسط کمپانی BrandWatch بررسی میزان محبوبیت بخش های مختلف ویندوز 10 در میان کاربران است که دستیار صوتی کورتانا با بیش از 80 درصد محبوبیت و مرورگر جدید مایکروسافت موسوم به Microsoft Edge با بیش از 70 درصد محبوبیت در صدر این نظرسنجی قرار دارند و مجموعه آفیس با حدود 60 درصد محبوبیت در مقابل 40 درصد تنفر در قعر این جدول قرار دارد. برای مشاهده لیست کامل از این نظرسنجی در ادامه با تراشه همراه باشید ...

windows-10-apps-love-hate.jpg

منبع Winbeta
نویسنده
تصویر Yavar

یاور ملکیان هستم. دانشجوی کارشناسی رشته میکروبیولوژی. شاید کامپیوتر چندان با رشته تحصیلیم در ارتباط نباشد اما عاشق تکنولوژی ها نو هستم. سخت افزار و تست قطعات مختلف سخت افزاری یکی از علایق اصلیم به شمار می رود.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.