Tarashe Telegram
سر خط خبرها

مایکروسافت 2300 نفر از کارمندان خود را اخراج می کند 0

نویسنده : سینا حقیقت تاریخ : ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - 15:05 بازدید : 651 بار
مایکروسافت 2300 نفر از کارمندان خود را اخراج می کند

پس از این در اوایل تابستان مدیرعامل مایکروسافت آقای ساتیا نادلا از احتمال تعدیل 7800 نفر از کارمندان این کمپانی در بخش موبایل خبر داده بود و این تعدیل نیرو را بازسازی اساسی در کسب و کار موبایل این شرکت قلمداد کرده بود. اما امروز این خبر با اندکی تغییرات تایید شده است و مایکروسافت 2300 نفر از کارمندان خود را در بخش موبایل مایکروسافت مستقر در کشور فنلاند تعدیل کرده است و کارخانه Salo نیز تعطیل شده است. این در حالی است که کارخانه های Espoo و Tampere فعال در کشور فنلاند همچنان به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

پس از خرید بخش موبایل کمپانی نوکیا از سوی مایکروسافت با قیمت 7.6 میلیارد دلار این کمپانی اقدام به تولید گوشی های لومیا با برند نوکیا کرد و پس از مدتی با اعلام تغییراتی در این بخش سری جدید گوشی های لومیا را با برند مایکروسافت عرضه کرد. اما علیرغم حضور گسترده مایکروسافت در بازار موبایل این کمپانی موفقیت چندانی در این زمینه کسب نکرده است و اخراج 2300 نفر از کارمندان بخش موبایل مایکروسافت نشان از ضرردهی و یا عدم سوددهی بخش مورد نظر برای مایکروسافت را دارد. کارشناسان معتقدند عدم عرضه یک پرچمدار قدرتمند که توان رقابت با پرچمداران اندرویدی و همچنینی آیفون را داشته باشد دلیل اصلی عدم موفقیت مایکروسافت در این بخش است.

منبع Winbeta
نویسنده
تصویر Sina70

سینا حقیقت هستم. دانشجوی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک ، تخصص اصلی من در زمینه توسعه وب و طراحی رابط کاربری برای وب سایت ها می باشد .

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.